Asystent/ka obsługi księgowej

  • Pełny etat

Opis firmy

Dołącz do ponad 200 wykwalifikowanych księgowych z całej Polski stale współpracujących z inFakt. Rozwijaj swoje kompetencje i zdobywaj nowe doświadczenia.

Od 2008 tworzymy rozwiązania informatyczne, które odpowiadają na nowe potrzeby małych i średnich przedsiębiorców oraz księgowych. W tym czasie aż 490 000 przedsiębiorców skorzystało z naszych usług wystawiając faktury, księgując online oraz współpracując z naszymi specjalistami.

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • obsługa merytoryczna pytań księgowych oraz techniczne wsparcie z zakresu funkcjonowania aplikacji inFakt za pośrednictwem różnych kanałów komunikacji (telefon, mail),

  • przekazywanie feedbacku od księgowych, sugerowanie usprawnień,

  • wsparcie managerów w codziennych procesach,

  • weryfikacja rezygnacji klientów z usług inFakt,

  • oferty dla klientów spółkowych- sporządzenie plus wysyłka,

  • windykacja klientów Ogólnopolskiego Biura Rachunkowego,

  • wstępne rozpoznanie i opiniowanie reklamacji,

  • kontrola procesu Zakładania Działalności Gospodarczych,

  • wsparcie audytu księgowych Ogólnopolskiego Biura Rachunkowego,

  • aktualizowanie swojej wiedzy z zakresu księgowości (KPiR, PIT, VAT, ZUS).

Kwalifikacje

Nasze wymagania

  • posiadasz podstawową wiedzę z zakresu księgowości (KPiR, PIT, VAT, ZUS),

  • masz wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,

  • do każdego klienta podchodzisz indywidualnie,

  • masz doświadczenie w obsłudze Klienta,

  • potrafisz klarownie i rzeczowo diagnozować problemy oraz precyzyjne je adresować,

  • masz umiejętność wyjaśniania trudnych zagadnień,

  • masz dobrą organizację i zarządzanie priorytetami,

  • myślisz przyczynowo - skutkowo,

  • posiadasz umiejętność pracy zespołowej,

  • szybko się uczysz,

  • łatwo budujesz relacje,

  • bliskie są Ci nowe technologie ułatwiające pracę.

Dodatkowe informacje

To oferujemy

  • pracę w innowacyjnej firmie technologiczno-księgowej,

  • nowoczesne biuro w centrum Krakowa,

  • system wdrożeniowo – szkoleniowy,

  • wsparcie merytoryczne i techniczne ze strony naszych specjalistów,

  • szybki rozwój w zakresie księgowości i nie tylko,

  • kontakt z dużą ilością ciekawych przypadków księgowych z wielu branż,

  • szereg szkoleń z zakresu księgowości,

  • możliwość dalszego rozwoju w innych działach firmy, takich jak marketing, wewnętrzna księgowość oraz IT,

  • wysoką kulturę pracy,

  • MacBooka I dodatkowy monitor,

  • firmowa biblioteczka,

  • prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny/partnera,

  • świeże owoce,

  • kartę Multisport Benefit,

  • zadaszony parking rowerowy + prysznic,

  • atrakcyjny system rekomendacyjny,

  • spotkania i wyjazdy integracyjne,

  • możliwość pracy zdalnej w wybranych dniach,

  • wygodne krzesło :).