Wewnętrzny księgowy inFakt (KwF)

  • Pełny etat

Opis firmy

Mam na imię Marzena i od 6 lat kieruję Działem Prawno-Finansowym w inFakt.

Jesteśmy firmą technologiczno-księgową, która od 2008 roku ułatwia pracę przedsiębiorcom i księgowym, oferując innowacyjne rozwiązania informatyczne oraz wsparcie merytoryczne, dzięki którym księgowość staje się prosta. Należymy do norweskiej Grupy Visma- lidera księgowości w Europie.

W moim zespole zwracam uwagę na to, by pracować świadomie i mieć czas na rozwój. W księgowości wewnętrznej korzystamy z własnych produktów, które usprawniają naszą pracę.

Obecnie poszukuję samodzielnego księgowego do prowadzenia księgowości Infakt Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • przygotowywanie deklaracji podatkowych,

  • wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego,

  • wystawianie faktur,

  • prowadzenie ewidencji środków trwałych i rozliczeń międzyokresowych,

  • realizacja procedur zamknięcia miesiąca,

  • wsparcie w obsłudze kadrowo-płacowej

Kwalifikacje

Jeżeli:

  • swoje relacje w pracy opierasz na zaufaniu i świetnej komunikacji,

  • posiadasz min. 2 letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku księgowym,

  • potrafisz samodzielnie rozwiązywać problemy księgowo- podatkowe,

  • komunikatywnie posługujesz się językiem angielskim (min. poziom B1),

  • lubisz szukać nieszablonowych rozwiązań,

  • sprawnie posługujesz się Excelem

może to właśnie Ciebie szukamy!

Twoimi dodatkowymi atutami będzie:

  • znajomość zagadnień kadrowo-płacowych,

  • umiejętność pracy z systemem ERP Optima,

  • wykształcenie ekonomiczne

Dodatkowe informacje

Co zapewniamy:

  • pracę w nowoczesnej firmie, która stawia na pracę zespołową,

  • dużą automatyzację procesu księgowania (rozczytywanie faktur OCR, zaawansowane schematy księgowe),

  • minimalizację biurokracji, księgując wyłącznie z dokumentów w wersji elektronicznej,

  • możliwość rozwoju w różnych kierunkach (sprawozdawczość statutowa i grupowa, analiza finansowa, budżetowanie, compliance),

  • stały dostęp do platform szkoleniowych,

  • biuro w centrum Krakowa (ul. Szlak 49) z pracą w układzie hybrydowym (częściowo zdalnie),

  • wynagrodzenie 5 500- 7 600 zł brutto UoP/ 6500 - 9000 zł netto b2b;

  • ubezpieczenie zdrowotne dla Ciebie i Twoich bliskich,

  • kartę Multisport Benefit,

  • MacBook i dodatkowy monitor