Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży B2B

  • Pełny etat

Opis firmy

W inFakt od 2008 roku budujemy rozwiązania dla przedsiębiorców, które upraszczają procesy księgowe i finansowe. Nasze aplikacje automatyzują i przyspieszają pracę, ułatwiając wystawianie faktur i rozliczanie podatków. Nasz zespół to ponad 50 osób z różnymi kompetencjami, które wykorzystujemy w pracy nad produktem. Słuchamy naszych użytkowników i chcemy być najlepsi w rozumieniu ich potrzeb.

Opis stanowiska

Zadania:

  • ​​​kontakt telefoniczny i mailowy z klientami i księgowymi,
  • przedstawianie klientom oferty cenowej i prezentowanie programu/aplikacji,
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
  • pomoc klientom w sprawnym przejściu przez procesy sprzedażowe,
  • wsparcie systemowe księgowych,
  • pozyskiwanie opinii od klientów nt. wykupionych usług,
  • optymalizowanie procesów sprzedażowych,
  • bieżące raportowanie statusów sprzedaży.

Kwalifikacje

Nasze wymagania:

  • ​​​​​komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu relacji z klientami,
  • sumienność i systematyczność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • zorientowanie na wysoki poziom obsługi klienta,
  • nastawienie na realizację wyznaczonych celów sprzedażowych,
  • znajomość logiki działania narzędzi CRM,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • doświadczenie w zdalnej sprzedaży/obsłudze Klienta.

Dodatkowe informacje

Oferujemy:

  • pracę w innowacyjnej firmie technologiczno-księgowej,
  • codzienne obiady w biurze,
  • nowoczesne biuro w centrum Krakowa,
  • system wdrożeniowo-szkoleniowy,
  • wysoką kulturę pracy,
  • niezbędne narzędzia do pracy (m.in.: MacBooka i iPhona),
  • firmową biblioteczkę,
  • prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny/partnera,
  • lekcje języka angielskiego z Native Speakerem,
  • świeże owoce,
  • kartę Multisport Benefit,
  • zadaszony parking rowerowy + prysznic,
  • atrakcyjny system rekomendacyjny,
  • spotkania i wyjazdy integracyjne.

Oświadczam, iż zapoznałem się z polityką prywatności (infakt.pl/polityka-prywatnosci) spółki Infakt Sp. z o.o. i określonymi w niej moimi prawami oraz obowiązkami administratora. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji organizowanych przez Infakt Sp. z o.o. Ponadto wyrażam zgodę na przetwarzanie przez  Infakt Sp. z o.o. moich danych dla celów informacyjno-marketingowych. Zostałem poinformowany, iż tak wyrażoną zgodę mogę w każdej chwili wycofać.