Quality Assurance Engineer

  • Pełny etat

Opis firmy

Cześć, nazywam się Sebastian Bobrowski. W inFakcie kieruję działem IT i jestem odpowiedzialny za jego rozwój!

Nasi testerzy i programiści to ludzie starannie dobrani, kompetentni, zaangażowani w swoją pracę, świetnie komunikujący się z innymi, potrafiący wykonywać zadania zespołowo.

Sprawnie działając razem szybciej się uczymy i znajdujemy lepsze rozwiązania. Pomaga nam w tym zwinne zarządzanie projektami, czyli Agile.

O Infakt

InFakt od 2008 dostarcza aplikację ułatwiającą prowadzenie jednoosobowej działalności gospodarczej, kontakt z księgowymi i wystawianie faktur. Jest innowacyjną aplikacją stworzoną od zera, która zdobyła polski rynek i od lat utrzymuje na nim mocną pozycję. Już teraz automatycznie rozpoznaje i księguje dokumenty, upraszczając pracę przedsiębiorcom i księgowym w Polsce przy wsparciu sztucznej inteligencji. W najbliższym czasie rozwiązania te będą dostarczane również na rynki zagraniczne.

Opis stanowiska

Obecnie do naszego działu szukamy QA Engineera z minimum 2 letnim doświadczeniem.

Praca z nami to:

  • 5 zwinnych zespołów developerskich,
  • Scrum w 2 tygodniowych sprintach,
  • produkt stale ulepszany od 12 lat,
  • rozbudowana aplikacja WWW,
  • aplikacje mobilne na platformy iOS i Android,
  • regularne spotkania całego działu IT, gdzie dyskutujemy o technologiach i wymieniamy wiedzę,
  • gildie - specjalne zespoły do rozwiązywania problemów i nauki.

Kwalifikacje

Skontaktuj się ze mną, jeśli:

  • masz doświadczenie w testowaniu aplikacji WWW, API oraz aplikacji mobilnych,
  • potrafisz pisać testy automatyczne,
  • potrafisz przeprowadzać testy penetracyjne,
  • dążysz do automatyzacji powtarzalnych czynności by zapewnić jakość,
  • ważnym aspektem dla Ciebie jest bezpieczeństwo i wydajność,
  • pracujesz proaktywnie i potrafisz przewidywać nietypowe zachowania aplikacji oraz zapobiegać potencjalnym problemom,
  • dla dobra zespołu nie boisz się poruszać trudnych tematów,
  • czytasz dokumentacje w języku angielskim,
  • rozumiesz biznes, dla którego tworzysz, dlatego swoje decyzje uzależniasz nie tylko od technologii.

O tym, co będziesz robić, opowie Ci Mateusz, jeden z naszych QA Engineerów:

“będziesz dbać o jakość rozbudowanego, dojrzałego produktu z pogranicza finansów i księgowości. Twoimi głównymi zadaniami będą testy, manualne i automatyczne (z wykorzystaniem Selenium) aplikacji webowej i mobilnych oraz tworzenie scenariuszy testowych. Pracujemy w oparciu o JIRA więc priorytety są jasno określone. Stworzyliśmy też Gildię - zespół, w którym z osobami odpowiedzialnymi za jakość i testy wymieniamy się wiedzą i planujemy usprawnienia.”

Dodatkowe informacje

  • pakiet relokacyjny, jeśli zdecydujesz się na przeprowadzkę do Krakowa
  • praca w zespole, dla którego liczą się wartości
  • komfortowe biuro (na początku Podgórza, przy samej Wiśle, z wygodnym dojazdem i miejscem, gdzie zostawisz rower)
  • MacBook Pro i dwa dodatkowe monitory
  • dostęp do wiedzy:
    • szkolenia krajowe i zagraniczne
    • książki tematyczne
    • serwisy z wiedzą
  • możliwość współpracy w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • klarowne podsumowania wyników pracy i jasne ścieżki rozwoju
  • atrakcyjny system rekomendacyjny
  • dofinansowanie do karty Multisport i prywatnej opieki medycznej
  • dedykowany parking rowerowy + szafka na ubrania
  • wspólne środowe lunche
  • spotkania i wyjazdy integracyjne

Oświadczam, iż zapoznałem się z polityką prywatności (infakt.pl/polityka-prywatnosci) spółki Infakt Sp. z o.o. i określonymi w niej moimi prawami oraz obowiązkami administratora. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji organizowanych przez Infakt Sp. z o.o. Ponadto wyrażam zgodę na przetwarzanie przez  Infakt Sp. z o.o. moich danych dla celów informacyjno-marketingowych. Zostałem poinformowany, iż tak wyrażoną zgodę mogę w każdej chwili wycofać.