Zdalny Specjalista ds. Ksiegowości

  • Umowa

Opis firmy

Od 2008 roku ułatwiamy pracę przedsiębiorcom i księgowym. Oferujemy wsparcie merytoryczne i rozwiązania informatyczne, dzięki którym księgowość staje się prosta. Już ponad 490 000 przedsiębiorców w Polsce skorzystało z naszych usług, a na Ciebie czeka pełna wyzwań nowa funkcja:

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby do zdalnej współpracy polegającej na wspieraniu naszych klientów w zakresie księgowości i obsługi programu inFakt. Dołącz do zespołu specjalistów, który pomaga przedsiębiorcom zakładać i rozwijać firmy.

Kwalifikacje

Jeśli Ty również:

  • prowadzisz lub planujesz założyć własną działalność gospodarczą,
  • posiadasz wiedzę z zakresu księgowości (KPiR, PIT, VAT, ZUS),
  • masz doświadczenie w pracy na stanowisku księgowego (opcjonalnie),
  • masz wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • do każdego klienta podchodzisz indywidualnie,
  • i bliskie są Ci nowe technologie upraszczające pracę,

to właśnie Ciebie szukamy!

Dodatkowe informacje

Oferujemy:

  • pracę w innowacyjnej firmie technologiczno-księgowej,
  • pomoc w otwarciu własnej działalności gospodarczej,
  • system wdrożeniowo – szkoleniowy online,
  • wsparcie merytoryczne i techniczne ze strony naszych specjalistów,
  • szybki rozwój w zakresie księgowości,
  • kontakt z dużą ilością ciekawych przypadków księgowych z wielu branż,
  • bezpłatny dostęp do programu księgowego, dzięki któremu będziesz mógł rozliczać swoją działalność gospodarczą,
  • wynagrodzenie składające się z podstawy oraz prowizji naliczanej za każde rozwiązane zgłoszenie,

Do Twoich obowiązków należeć będą:

  • konsultacje z zakresu księgowości jednoosobowych działalności gospodarczych,
  • udzielanie technicznego wsparcia z zakresu funkcjonowania aplikacji inFakt,
  • praca z domu w wybranych przez Ciebie godzinach (praca również popołudniami i w soboty),
  • obsługa Klientów za pośrednictwem różnych kanałów komunikacji (telefon, mail, live-chat),
  • aktualizowanie swojej wiedzy z zakresu księgowości (KPiR, PIT, VAT, ZUS).

Oświadczam, iż zapoznałem się z polityką prywatności (infakt.pl/polityka-prywatnosci) spółki Infakt Sp. z o.o. i określonymi w niej moimi prawami oraz obowiązkami administratora. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji organizowanych przez Infakt Sp. z o.o. Ponadto wyrażam zgodę na przetwarzanie przez  Infakt Sp. z o.o. moich danych dla celów informacyjno-marketingowych. Zostałem poinformowany, iż tak wyrażoną zgodę mogę w każdej chwili wycofać.