Senior Communication Specialist

  • Pełny etat

Opis firmy

Od 2008 roku ułatwiamy pracę przedsiębiorcom i księgowym. Oferujemy wsparcie merytoryczne i rozwiązania informatyczne, dzięki którym księgowość staje się prosta. Już blisko pół miliona przedsiębiorców w Polsce skorzystało z naszych usług, a na Ciebie czeka pełna wyzwań nowa rola:

Opis stanowiska

Jeśli do nas dołączysz, to będziesz odpowiedzialny za:

  • Opracowanie, nadzór, implementację oraz mierzenie efektywności strategii komunikacji marketingowej.

  • Planowanie, przygotowywanie oraz implementacje kampanii email marketingowych

  • Opracowanie oraz wdrażanie skutecznej komunikacji w kanałach social media (Facebook, Twitter, LinkedIn).

  • Planowanie i wdrażanie strategii lead nurturingowej.

  • Nadzór nad firmowym blogiem – pisanie i pozyskiwanie kontentu z uwzględnieniem wyznaczonych potrzeb SEO.

  • Segmentacje baz użytkowników i klientów inFakt.pl – przygotowywanie i egzekucje precyzyjnie targetowanych akcji i komunikatów marketingowych.

  • Wspieranie działań zespołu marketingu – m.in. przy tworzeniu treści na strony www, itp.

Kwalifikacje

To Ciebie szukamy, jeśli:

  • Posiadasz min. 4 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • Masz wiedzę i doświadczenie związane z prowadzeniem kampanii mailingowych (personalizacja, dopasowanie pod grupy docelowe, narzędzia typu Sendgrid, Freshmail).

  • Wiesz czym jest Google Analytics, potrafisz analizować i rekomendować rozwiązania bazując na danych.

  • Masz podstawowa znajomość Wordpress’a oraz znasz mechanizmy SEO.

  • Umiesz tworzyć efektywną komunikację marketingowo-sprzedażową przeznaczoną dla różnych grup odbiorców.

  • Jesteś mistrzem w budowaniu doskonałych relacji z różnymi partnerami biznesowymi i wiesz jak je rozwijać i pielęgnować.

  • Multitasking to Twoje drugie imię – potrafisz pracować „na kilku projektach równocześnie”.

  • Psssst: mówisz “wziąć” a nie „wziąść” oraz „włączasz” światło a nie „włanczasz” – innymi słowy, poprzez swoją wiedzę w zakresie języka polskiego będziesz naszym wewnętrznym profesorem Bralczykiem, dzięki czemu komunikacje wychodzące spod Twojej ręki będą pod tym względem idealne!

Dodatkowe informacje

Praca u nas to:

  • najlepsze narzędzie na rynku w swojej klasie, ulepszane od ponad 10 lat,
  • scrum wdrożony w całej firmie,
  • OKR, które wyznaczają nam kwartalny kierunek działania,
  • rozbudowana aplikacja WWW,
  • aplikacje mobilne na platformy iOS i Android,
  • transparentna organizacja,
  • dobra atmosfera - lubimy się i wspólnie świętujemy sukcesy,
  • gildie – specjalne zespoły do rozwiązywania problemów i wspólnej nauki

Dla Ciebie:

  • budżet szkoleniowy na Twój rozwój,
  • praca w zespole, dla którego liczą się wartości (odwaga, wzajemne pomaganie, rozwój siebie i innych),
  • komfortowe biuro w centrum Krakowa lub możliwość pracy zdalnej,
  • atrakcyjny system rekomendacyjny,
  • spotkania i wyjazdy integracyjne.