KSIĘGOWY WEWNĘTRZNY w Infakt Sp. z o.o.

  • Pełny etat

Opis firmy

Jesteśmy firmą technologiczno-księgową, która od 2008 roku ułatwia pracę przedsiębiorcom i księgowym, oferując innowacyjne rozwiązania informatyczne oraz wsparcie merytoryczne, dzięki którym księgowość staje się prosta. Należymy do norweskiej Grupy Visma- lidera księgowości w Europie.

Opis stanowiska

Jesteśmy trzyosobowym zespołem, który wspiera Infakt Sp. z o.o. w obszarze księgowości, finansów, kadr i tematach prawnych. Zwracamy uwagę na to, by pracować świadomie i mieć czas na rozwój.

Szukamy osoby na samodzielne stanowisko księgowe, która będzie prowadziła wewnętrzną księgowość Infakt Sp. z o.o. (ogłoszenie nie dotyczy obsługi klientów biura rachunkowego). Będziesz zajmować się przygotowaniem deklaracji, sporządzaniem sprawozdań do GUS, wprowadzeniem płatności do systemu bankowego i dokumentów księgowych do systemu Optima. Ponadto, będziesz brać czynny udział w zamknięciu miesiąca, czuwać nad poprawnością dokumentów i księgowań oraz wspierać obsługę kadrowo-płacową.

Kwalifikacje

Szukamy osoby z min. 2 letnim doświadczeniem na samodzielnym stanowisku księgowym w pełnej księgowości, która potrafi szukać niestandardowych rozwiązań i swobodnie porusza się w zagadnieniach księgowo-podatkowych i Excelu.

Ze względu na przynależność do norweskiej Grupy Kapitałowej Visma, wymagamy komunikatywnej znajomości języka angielskiego (min. B1).

Twoim atutem będzie również wykształcenie ekonomiczne i znajomość zagadnień kadrowo-płacowych.

Dodatkowe informacje

Co zapewniamy:

  • pracę w nowoczesnej firmie, która stawia na pracę zespołową,

  • dużą automatyzację procesu księgowania (rozczytywanie faktur OCR, zaawansowane schematy księgowe),

  • księgowanie wyłącznie na podstawie dokumentów w wersji elektronicznej,

  • możliwość rozwoju w różnych kierunkach (sprawozdawczość statutowa i grupowa, analiza finansowa, budżetowanie, compliance),

  • stały dostęp do platformy szkoleniowej,

  • biuro w centrum Krakowa (ul. Szlak 49) i praca w układzie hybrydowym (częściowo zdalnie),

  • elastyczny czas pracy,

  • wynagrodzenie 5 500- 7 600 zł brutto UoP/ 6500 - 9000 zł netto b2b,

  • ubezpieczenie zdrowotne dla Ciebie i Twoich bliskich,

  • kartę Multisport Benefit,

  • grupowe zajęcia z języka angielskiego,

  • MacBook i dodatkowy monitor