Wewnętrzny księgowy inFakt

  • Szlak 49, Kraków, małopolskie, Poland
  • Pracownicy mogą pracować zdalnie
  • Pełny etat

Opis firmy

Cześć! Mam na imię Marzena i od ponad 5 lat pełnię funkcję CFO w inFakt, gdzie od 2008 roku ułatwiamy pracę przedsiębiorcom i księgowym. Oferujemy innowacyjne rozwiązania informatyczne oraz wsparcie merytoryczne dzięki którym księgowość staje się prosta. Obecnie do mojego zespołu poszukuję osoby na stanowisko wewnętrznego księgowego/księgowej.

Opis stanowiska

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego,

  • przygotowywanie deklaracji podatkowych,

  • sporządzanie list płac oraz deklaracji ZUS,

  • wystawianie faktur,

  • kontrolowanie rozrachunków z kontrahentami,

  • rozliczanie delegacji i zaliczek pracowników,

  • obsługiwanie systemu urlopowego i ewidencji czasu pracy,

  • prowadzenie ewidencji środków trwałych i rozliczeń międzyokresowych,

  • prowadzenie i archiwizowanie dokumentacji księgowej i kadrowo-płacowej,

  • pomoc w sporządzaniu analiz, sprawozdań i raportów do zagranicznych udziałowców.

Kwalifikacje

Jeżeli Ty również:

  • swoje relacje w pracy opierasz na zaufaniu i świetnej komunikacji,

  • posiadasz min. 2 letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku księgowym,

  • ukończyłeś/aś studia na kierunku ekonomicznym,

  • dobrze czujesz się w zagadnieniach podatkowych i kadrowo-płacowych,

  • znasz system CDN Optima,

  • sprawnie poruszasz się w Excelu,

  • samodzielne wyszukiwanie informacji nie sprawia Ci problemu,

  • lubisz szukać nowych, nieszablonowych rozwiązań

  • potrafisz komunikatywnie posługiwać się językiem angielskim

może to właśnie Ciebie szukamy!

Dodatkowe informacje

Oferujemy:

  • pracę w innowacyjnej firmie technologiczno-księgowej,

  • dużą automatyzację procesu księgowania (OCR, zaawansowane schematy księgowe),

  • możliwość rozwoju w różnych kierunkach (analizy, budżetowanie, zagadnienia prawne),

  • dostęp do platform szkoleniowych,

  • biuro w centrum Krakowa z możliwością pracy zdalnej,

  • ubezpieczenie zdrowotne dla Ciebie i Twoich bliskich,

  • kartę Multisport Benefit.