Head of Sales

  • Pełny etat

Opis firmy

W związku z wzrostem perspektyw w segmencie średniego biznesu inFakt.pl poszukuje osoby odpowiedzialnej za sprzedaż usług do klientów. Idealny kandydat będzie miał doświadczenie w sprzedaży usług SaaS B2B i w pracy nad rozwojem kilkuosobowego zespołu sprzedażowego.

Sprzedawany produkt to aplikacja księgowa z obsługą księgową. Potencjalni klienci to osoby prowadzące kilkunastoosobowe firmy. Decyzje o zakupie usługi podejmują najczęściej sami. Muszą mieć księgowość więc przede wszystkim trzeba ich przekonać do naszej oferty.

Praca jest przede wszystkim zdalna i stacjonarna – kontakt przez telefon i maila. Mamy siedzibę w Krakowie, ale szukamy kandydatów z całej Polski. Raz / dwa razy w miesiącu lubimy się spotkać osobiście.

Opis stanowiska

Kluczowe obowiązki

  • Pozyskiwanie Klientów do usług
  • Tworzenie i realizacja planów przychodowych
  • Kształtowanie i optymalizacja procesu sprzedaży
  • Tworzenie oferty cenowej i kanałów sprzedażowych
  • Zarządzanie zespołem – zatrudnianie i rozwój ludzi
  • Automatyzacja procesów sprzedażowych
  • Poprawa kompetencji sprzedażowych organizacji
  • Utrzymywanie relacji z klientami

KPI

  • Wolumen sprzedaży
  • Średnia cena
  • Konwersja lead » sprzedaż
  • Poziom satysfakcji zespołu sprzedażowego

Kwalifikacje

Wymagania / oczekiwanie

  • Doświadczenie w rozwoju procesów sprzedażowych w biznesach typu SaaS B2B
  • Skuteczność i orientacja na wyniki
  • Znakomite umiejętności komunikacyjne
  • Wysoka etyka pracy
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Otwartość i odpowiedzialność

Dodatkowe informacje

Co oferujemy:

  • Pracę w świetnym zespole zmotywowanych ludzi
  • Umowę o pracę lub B2B
  • MacBooka Pro i dwa dodatkowe monitory
  • Ubezpieczenie zdrowotne dla Ciebie i Twojej rodziny/partnera
  • Świeże owoce w biurze
  • Kartę Multisport Benefit
  • Wspólne lunche
  • Wygodne krzesło i biurko