UX Designer

  • Pełny etat

Opis firmy

Poszukujemy błyskotliwego i doświadczonego UX Designera, który będzie nas wspierał w tworzeniu narzędzia ułatwiającego prowadzenie biznesu polskim przedsiębiorcom. Chcemy, by nie tracili czasu na zajmowanie się księgowością - jesteśmy ich partnerem, który automatyzuje i przyspiesza pracę.

Z Twoją pomocą, nasze narzędzia staną się jeszcze prostsze, efektywniejsze i lepiej rozumiane.

Opis stanowiska

Jeśli do nas dołączysz, będziesz:

● Identyfikować potrzeby użytkowników,
● posługiwać się danymi i statystykami do tworzenia hipotez usprawnień,
● tworzyć ścieżki użytkownika i optymalizować konwersję kluczowych miejsc w aplikacji i na
stronach,
● szkicować koncepcje rozwiązań i prezentować je za za pomocą szkiców, makiet,  flowchartów,
grafik,
● przygotowywać i testowawać prototypy z użytkownikami,
● przeprowadzać testy AB,
● monitorować analizować rezultaty podjętych działań w obszarze UX.

Kwalifikacje

Skontaktuj się z nami, jeśli

  • ● Posiadasz co najmniej 3- 4 lata doświadczenia w roli UX Designera,
    ● potrafisz pracować iteracyjnie w zwinnym środowisku,
    ● masz doświadczenie w projektowaniu stron www, aplikacji webowych i mobilnych,
    ● masz doświadczenie w projektowaniu zrozumiałych systemów z dużą ilością liczb,
    ● śledzisz bieżące trendy w projektowaniu doświadczeń użytkowników produktów cyfrowych,
    ● jesteś osobą komunikatywną i lubisz pracować w zespole.

Dodatkowe informacje

Praca u nas to:

● Scrum wdrożony w całej firmie,
● OKR, które wyznaczają nam kwartalny kierunek działania,
● produkt stale ulepszany od ponad 10 lat,
● rozbudowana aplikacja WWW,
● aplikacje mobilne na platformy iOS i Android,
● transparentna organizacja,
● Gildie – specjalne zespoły do rozwiązywania problemów i wspólnej nauki.

Dla Ciebie:

● Pakiet relokacyjny - jeśli dasz się namówić na przeprowadzkę do Krakowa :),
● praca w zespole, dla którego liczą się wartości,
● komfortowe biuro w centrum Krakowa,
● opcje na udziały,
● budżet szkoleniowy na Twój rozwój,
● książki tematyczne,
● serwisy z wiedzą.
● atrakcyjny system rekomendacyjny,
● spotkania i wyjazdy integracyjne,

Oświadczam, iż zapoznałem się z polityką prywatności (infakt.pl/polityka-prywatnosci) spółki Infakt Sp. z o.o. i określonymi w niej moimi prawami oraz obowiązkami administratora. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji organizowanych przez Infakt Sp. z o.o. Ponadto wyrażam zgodę na przetwarzanie przez  Infakt Sp. z o.o. moich danych dla celów informacyjno-marketingowych. Zostałem poinformowany, iż tak wyrażoną zgodę mogę w każdej chwili wycofać.