Specjalista ds. rekrutacji i HR

  • Pełny etat

Opis firmy

O inFakt

Firma inFakt szuka nowego talentu do działu HR. Dołącz do grupy 50-ciu otwartych i odważnych ludzi, tworzących nowoczesną firmę technologiczną.

Czym się zajmujemy? Tworzymy autorskie rozwiązania online, ułatwiające codzienną pracę przedsiębiorców i księgowych oraz wspierające ich współpracę.

W dziale HR dbamy o wysoką kulturę pracy, dobór odpowiednich ludzi i ich ciągły rozwój. Właśnie w tym możesz nam pomóc!

Opis stanowiska

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych end-to-end,
  • dbanie o wizerunek firmy w mediach społecznościowych, portalach rekrutacyjnych, zakładce kariera inFakt,
  • wspieranie działań Employer Branding'owych wewnętrznych i zewnętrznych,
  • organizacja szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,
  • pomoc przy organizacji eventów integracyjnych dla pracowników,
  • tworzenie procedur na wewnętrzne potrzeby firmy,
  • bezpośrednia współpraca z innymi działami firmy.

Kwalifikacje

Jeżeli,

  • zagadnienia z obszaru HR i Employer Brandingu są Twoją pasją,
  • masz min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • masz doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji na stanowiska z branży IT,
  • jesteś osobą komunikatywną,
  • w sposób odpowiedzialny podchodzisz do powierzonych Ci zadań,
  • umiesz i lubisz budować trwałe relacje z ludźmi,
  • świetnie organizujesz swoją pracę,
  • znasz dobrze prawo pracy,

to właśnie Ciebie szukamy!

Dodatkowe informacje

Oferujemy:

  • stabilne warunki pracy w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
  • kulturę firmową sprzyjającą rozwijaniu osobistych talentów,
  • pracę z narzędziami Gallupa,
  • wsparcie coachów, mentorów i konsultantów,
  • opcje na udziały firmy,
  • udział w warsztatach i szkoleniach,
  • dofinansowanie karty Multisport i opieki medycznej,
  • finansowanie abonamentu Wavelo,
  • dużą decyzyjność i samodzielność w dzialaniu,
  • elastyczne godziny pracy,
  • wyjazdy i imprezy integracyjne,
  • wspólne firmowe lunche.

Oświadczam, iż zapoznałem się z polityką prywatności (infakt.pl/polityka-prywatnosci) spółki Infakt Sp. z o.o. i określonymi w niej moimi prawami oraz obowiązkami administratora. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji organizowanych przez Infakt Sp. z o.o. Ponadto wyrażam zgodę na przetwarzanie przez  Infakt Sp. z o.o. moich danych dla celów informacyjno-marketingowych. Zostałem poinformowany, iż tak wyrażoną zgodę mogę w każdej chwili wycofać.