Scrum Master

  • Kącik 4, 30-549 Kraków, Polska
  • Pełny etat

Opis firmy

O inFakt

InFakt od 2008 dostarcza aplikację ułatwiającą prowadzenie jednoosobowej działalności gospodarczej, kontakt z księgowymi i wystawianie faktur. Jest innowacyjną aplikacją stworzoną od zera, która zdobyła polski rynek i od lat utrzymuje na nim mocną pozycję. Już teraz automatycznie rozpoznaje i księguje dokumenty, upraszczając pracę przedsiębiorcom i księgowym w Polsce przy wsparciu sztucznej inteligencji. W najbliższym czasie rozwiązania te będą dostarczane również na rynki zagraniczne.

Opis stanowiska

Cześć, nazywam się Jacek Czarnecki. W inFakcie kieruję działem IT i jestem odpowiedzialny za jego rozwój.

Nasi pracownicy to ludzie starannie dobrani, kompetentni, zaangażowani w swoją pracę, świetnie komunikujący się z innymi, potrafiący wykonywać zadania zespołowo.

Sprawnie działając razem, szybciej się uczymy i znajdujemy lepsze rozwiązania w czym pomaga nam praca w Scrumie.

Obecnie do naszego działu szukamy doświadczonego Scrum Mastera.

Praca u nas to:

  • Scrum wdrożony w całej firmie
  • produkt stale ulepszany od ponad 10 lat
  • rozbudowana aplikacja WWW
  • aplikacje mobilne na platformy iOS i Android
  • transparentna organizacja
  • regularne spotkania całego działu IT, gdzie dyskutujemy o technologiach i wymieniamy wiedzę
  • gildie - specjalne zespoły do rozwiązywania problemów i wspólnej nauki

O tym, co będziesz robić, opowie Ci Tomek, nasz Agile Coach:

Potrzebujemy kogoś, kto codziennie będzie patrzył jak pracują zespoły deweloperskie i pokazywał to co widzi. Od Scrum Mastera oczekujemy pomocy w budowaniu efektywnych zespołów i usprawnianiu współpracy pomiędzy nimi i z innymi działami. Mamy nadzieję, że pokażesz im jak rozwinąć Definicję Ukończenia. Chcemy kogoś, kto zapewni wparcie naszemu Product Ownerowi, oraz będzie pracować z liderami nad zwiększeniem zwinności firmy.”

Kwalifikacje

Skontaktuj się ze mną, jeśli:

  • znasz Scruma z teorii i praktyki
  • masz doświadczenie w budowaniu zespołów
  • rozumiesz pracę biznesową i wiesz jak dać wsparcie Product Ownerowi
  • potrafisz facylitować spotkania
  • wiesz jak zapewnić transparencję
  • znasz praktyki inżynieryjne

Dodatkowe informacje

  • pakiet relokacyjny, jeśli zdecydujesz się na przeprowadzkę do Krakowa
  • praca w zespole, dla którego liczą się wartości
  • komfortowe biuro (na początku Podgórza, przy samej Wiśle, z wygodnym dojazdem i miejscem, gdzie zostawisz rower)
  • MacBook Pro i dodatkowy monitor
  • dostęp do wiedzy:
    • szkolenia krajowe i zagraniczne
    • książki tematyczne
    • serwisy z wiedzą
  • możliwość zatrudnienia w oparciu o UoP lub B2B
  • klarowny system ocen okresowych
  • atrakcyjny system rekomendacyjny
  • dofinansowanie do karty Multisport i prywatnej opieki medycznej
  • finansowanie abonamentu Wavelo
  • wspólne środowe lunche
  • spotkania i wyjazdy integracyjne

Oświadczam, iż zapoznałem się z polityką prywatności (infakt.pl/polityka-prywatnosci) spółki Infakt Sp. z o.o. i określonymi w niej moimi prawami oraz obowiązkami administratora. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji organizowanych przez Infakt Sp. z o.o. Ponadto wyrażam zgodę na przetwarzanie przez  Infakt Sp. z o.o. moich danych dla celów informacyjno-marketingowych. Zostałem poinformowany, iż tak wyrażoną zgodę mogę w każdej chwili wycofać.

Filmy do obejrzenia