IT Recruiter

  • Budapest, Széchenyi István tér, 1051 Hungary
  • Teljes munkaidő

Cég leírása

IT. Career. Innoview

Hatékony, gyors és rugalmas megoldásokat kínálunk ügyfeleink részére, legyen szó Project Managementről, munkaerő toborzásról és kiválasztásról, vagy az IT és üzleti funkciók részleges vagy teljes kiszervezéséről.

    Állás leírása

    Az Innoview csapatába keressük legújabb Recruiter kollégánkat. Szeretjük a kihívásokat, ám olyannyira felgyorsult a szekerünk, hogy a sok munka elrontaná a jó kedvünket, ezért úgy döntöttünk, hogy irodai mindennapjainkat megosztjuk egy új munkatárssal.

    Olyan feladatokkal látnánk el, mint:

    • E2E toborzási folyamatok menedzselése
    • Új toborzási ötletek megosztása a csapattal és ezek alkalmazása
    • Különböző adatbázisok és közösségi portálok segítségével ideális jelöltek felkutatása
    • Employer Branding tevékenységben való részvétel
    • Ügyfeleinkkel és partnereinkkel való kapcsolattartás

    Mindezt egy exkluzív miliőt biztosító irodában, Budapest belvárosában, ahol jófej csapat és korlátlan kávé biztosítja az ideális munkakörülményeket.

    🙂 Nézd meg, hogy milyen a csapatunk:

    Képzettség

    Örülnénk neki, ha leendő csapattagként igazak lennének rád az alábbi állítások:

    • Legalább 1-2 év tapasztalatod van a toborzás és kiválasztás menetében, ami angolul is magabiztosan megy
    • Érdekelődsz az IT világa iránt és mindenképp előny ha van ismereted technikai pozíciókban
    • Asszertíven kommunikálsz és ezt az ügyfelek és jelöltek felé is sikerrel alkalmazod
    • Ügyesen tudsz tervezni és beosztani a napi teendőket
    • Proaktívan veszed ki részed a csapat munkájából
    • Folyamatban van a BA diplomád vagy akár már meg is szerezted

    További információk

    Amit ajánlunk

    • Hosszú távú munkalehetőség
    • Támogató légkör
    • IT training
    • Modern irodai környezet
    • Bérlet támogatás
    Adatvédelmi irányelvekLenyomat