IT specialista

  • Plný úvazek

Popis společnosti

Nabízíme práci v multikulturním a dynamickém kolektivu v naší kanceláři na pražské Letné (Expo´58). Nejsme korporace a děláme věci jinak. Přijď to s námi zažít. Více informací o nás najdeš na www.havas.cz, www.hercules-tp.com

Popis nabídky práce

Hledáme IT specialistu: nadšence s dobrými technickými dovednostmi, který dokáže komunikovat jak v angličtině, tak v češtině, a být podporou ve všech IT záležitostech pro mezinárodní kolektiv s více než 30 národnostmi. Máš zájem? Dej nám o sobě vědět!

Náplň práce:

  • Připravovat IT vybavení pro nové zaměstnance (instalace OS, konfigurace zařízení, archivace dat) apod.
  • Spravovat uživatelské účty, oprávnění v ActiveDirectory
  • Řešit IT požadavky
  • Spolupracovat na projektech IT

Kvalifikace

Požadavky:

  • Znáš OS Windows a macOS ideálně na úrovni správce systému
  • Nebojíš se správy Windows serverů a ActiveDirectory
  • Znáš funkce počítačových sítí na principu TCP/IP
  • Znáš DNS, DHCP
  • Orientuješ se v MS Office na pokročilejší úrovni
  • Ovládáš základy Unix systémů
  • Máš komunikativní znalost angličtiny (využiješ při komunikaci se zahraničními kolegy přímo v kanceláři)
  • Budeš rád řešit IT dotazy/problémy našich kolegů
  • Jsi komunikativní, zodpovědnost a pečlivost ti není cizí a máš proaktivní přístup

Další informace

Nabízíme:

  • Práce na plný úvazek v Expo 58 na Letné
  • Pozitivní a zajímavé prostředí v mezinárodním kolektivu
  • Stravenky, Multisport karta, running club a Pilates v sídle firmy zdarma
Zásady ochrany osobních údajů