Social Media Manager

  • Plný úvazek

Popis společnosti

Havas Prague aims to be the best company at creating meaningful connections between people and brands using creativity, media and innovation. The leading communication agency in the Czech Republic, on the Agency of the Year podium for the last 12 years and most awarded agency in the history at the Effies, we provide marketing, advertising, digital, social media, public relations, event management, design and packaging solutions.
To learn more about Havas Prague, visit our website at www.havas.cz

Popis nabídky práce

Do našeho digitálního týmu hledáme zkušeného Social Media Managera. Máš bohaté zkušenosti s tvorbou SoMe contentu i s jeho analýzy? Chceš pracovat na zajímavých klientech? Jsi iniciativní, umíš pracovat samostatně a je na tebe spolehnutí? Pak hledáme právě Tebe!

Kvalifikace

Náplň práce:

  • příprava obsahové strategie pro různé kanály - zejména Facebook/Instagram
  • příprava a exekuce obsahového plánu (textace, vizuály)
  • koordinace obsahu s dalšími aktivitami a kanály (FB, Insta, TW, YouTube atd.)
  • community management
  • sledování novinek, trendů a zajímavosti z dané oblasti

Požadujeme:

  • Zkušenosti se sociálními sítěmi FB/Insta/twitter atd., community managementem a tvorbou obsahu
  • Dobrý copywriting a perfektní znalost češtiny
  • Dobré komunikační schopnosti – komunikace s fanoušky, klienty po mailu i osobně v rámci týmu
  • samostatnost, zodpovědnost, dodržování termínů
  • Social geek

Další informace

Nabízíme:
• Přátelský a dynamický tým
• Práci na hlavní pracovní poměr
• Termín nástupu – ihned

Zásady ochrany osobních údajů