Pardavėjas (-a) konsultantas (-ė) 30H

 • Ne visa darbo diena

Bendrovės aprašymas

MES ESAME DAUGIAU, NEI TIK DRABUŽIŲ ĮMONĖ. MŪSŲ MISIJA – PAKEISTI MADOS ATEITĮ.

Norite dirbti įmonėje, kuri meta iššūkį nusistovėjusioms riboms ir kuria visus įtraukiančią bendruomenę? Įmonėje, kuri turi bendrą viziją, neapsiribojančia tik įmonės vidumi?

Jei į šiuos klausimus atsakėte teigiamai, kodėl gi neprisijungus prie mūsų! Tai gali būti pirmas naujos ir įdomios karjeros žingsnis „COS“! 

Apie „COS“: tai mados prekės ženklas, siūlantis inovatyvaus dizaino tiek išskirtinių, tiek bazinių vyriškų ir moteriškų drabužių asortimentą. Nuo pat pradžių mūsų dizaino etosas buvo ilgalaikis stilius, kokybė ir tvarumas. Šiandien 92 % mūsų asortimente esančių medžiagų yra gaunama iš tvaresnių šaltinių.

„COS“, kartu su „Arket“, „Monki“, „Weekday“, „Afound“, „& Other Stories“ ir „H&M“ yra viena iš kelių unikalių įmonių, sudarančių „H&M“ grupę. „H&M“ grupėje dirba daugiau nei 170 000 žmonių, 74 rinkose visame pasaulyje, o mes esame antra pagal dydį mados kompanija pasaulyje. Nuo „COS“ įkūrimo 2007 metais atidarėme daugiau nei 200 parduotuvių visame pasaulyje.

Ką vertiname labiausiai: sąlytis su mūsų įmonės vertybėms yra svarbiausia savybė, kurios ieškome naujuose komandos nariuose. Mūsų vertybes įkūnija elgesys ir būtent tai labiausiai vertiname. Esame atviri ir smalsūs, išdrįstame būti kitokie, tikime nuolatiniu tobulėjimu ir įgaliname bei pasitikime Jumis. Mūsų vertybės yra kertinė dalis to, kas esame, už ką pasisakome ir kaip mes elgiamės.

Mėgstame priimti naujus žmones ir stengiamės sukurti aplinką, kurioje kiekvienas jaustųsi vertinamas. Džiaugiamės individualiais skirtumais ir pripažįstame visų mūsų kolegų indėlį, nepaisant jų darbo pobūdžio.

Darbo aprašymas

Šiuo metu ieškome pardavėjų konsultantų, prisijungsiančių prie mūsų talentingos komandos Vilniuje, darbui puse etato, 30 valandas per savaitę, įskaitant pamainas savaitgaliais ir vakarais.

Dirbant pardavėjo (-os) konsultanto (-ės) pozicijoje, turėsite galimybę pasiūlyti klientams aukšto lygio aptarnavimą pradėdami pokalbius, aptarnaudami klientus kasose, persirengimo kambariuose ir parduotuvės patalpose, apdorodami pristatymus, papildydami atsargas ir pateikdami naujausius gaminius parduotuvės prekybos salėje.

„Darbas „COS“ buvo nuostabi patirtis, čia sutikau keletą geriausių savo draugų ir dirbau su žmonėmis iš viso pasaulio. Jei ieškote darbo mažmeninės prekybos srityje, tai turi būti viena geriausių vietų. Jūs tikrai galite būti savimi, nesvarbu, kas esate ir iš kur esate.“

Natasha,

Pardavėja konsultantė, Kings Road

Reikalavimai

Norint dirbti pardavėjo (-os) konsultanto (-ės) pozicijoje ankstesnė patirtis klientų aptarnavimo srityje ir žinios apie tekstilės medžiagas yra pliusas, tačiau nėra būtina. Mes ieškome žmonių, kurie:

 • Didžiausią dėmesį skiria klientų aptarnavimui ir pardavimų skatinimui
 • Domisi tendencijomis ir mada
 • Yra komunikabilūs, pozityvūs ir atviri
 • Nori mokytis, geba prisitaikyti ir noriai imasi veiksmų
 • Yra bendradarbiaujantys, tolerantiški ir palaikantys
 • Yra motyvuoti, pasitikintys savimi ir ištvermingi
 • Turi gerus lietuvių kalbos įgūdžius

 

Papildoma informacija

Prisijungus prie „COS“, nuo pat pirmos dienos jus palaikys ir padrąsins jūsų komanda. Taip pat gausite daugybę fantastiškų privalumų, įskaitant:

 • 25 % PERSONALO NUOLAIDĄ
 • SVEIKATOS DRAUDIMAS PO 3 MĖNESIŲ BANDOMOJO LAIKOTARPIO
 • 420 EUR DOVANŲ KORTELĘ APSIPIRKIMUI, DU KARTUS PER METUS
 • Mokymus, tobulėjimą ir atvirus dialogus
 • Valandinis užmokestis 7,19e.

Pasiruošę kandidatuoti? Spustelėkite ant nuorodos „MANE DOMINA“, kur galite saugiai įkelti savo CV. Gavę jūsų paraišką, informuosime apie jūsų paraiškos būseną. Du sėkmingo įdarbinimo proceso etapai apims trumpą pokalbį telefonu, po kurio seks pokalbis / grupinis pokalbis parduotuvėje. Jei pageidaujate kitokios šio proceso eigos, praneškite apie tai darbo pokalbį vedančiam atstovui, kuris mielai tai aptars.

Privatumo politika