Eladó

  • Részmunkaidő

Cég leírása

Olyan márkát keres, amely befektet karrierjébe, valamint támogatja személyes fejlődését? Szeret csapatban dolgozni? Inspirálja, ha nap mint nap élményt adhat a vásárlóknak?

Ha a válasza igen - lépjen velünk kapcsolatba...

A COS kiváló csapata Értékesítési tanácsadó pozícióba keresi új munkatársát Budapest en.

A COS márkáról

A COS olyan nőknek és férfiaknak szánt divatmárka, akik időtlenséget, modernitást, funkciónalitást és átgondolt dizájnt keresnek. Újragondolt klasszikusokat és alapdarabokat kínálunk, olyan darabokat tervezünk, amik tovább tartanak egy szezonnál. 2007-es indulásunk óta alaposan átgondolt helyeken nyitottuk meg boltjainkat a világ több, mint 40 országában, figyelve arra, hogy megőrizzük az adott épületek eredeti jellegét, de egyben modern és kortárs tereket hozzunk létre.

Állás leírása

A pozícióról

Bár nálunk sosincs két egyforma nap, a pozícióval járó legfontosabb feladatok az alábbiak:

  • Vásárlóink magas szintű kiszolgálása; beszélgetés kezdeményezése, nagyszerű viseletek összeállításában való segítségnyújtás
  • Csomagszállítási folyamatok menedzselése & raktárkészlet feltöltése
  • Az üzletben található legújabb darabok népszerűsítése
  • A pénztárnál, az öltözőknél és az üzlethelyiségben történő értékesítés

Képzettség

Önről…

Az Értékesítési tanácsadó pozíció betöltésének nem előfeltétele a korábbi tapasztalat. Helyette az alábbi kvalitások meglétére helyezzük a hangsúlyt

  • Ügyfélorientáltság
  • Motiváltság & pozitivitás
  • Figyelmesség
  • Alkalmazkodóképesség
  • Őszinte érdeklődés mások iránt
  • Nyitottság - a COS termékek megismerésében és azok értékesítésében

További információk

Miért a COS?

A COS-nál teljeskörű márkabemutatóval, kiváló tréningekkel és dedikált mentorral támogatjuk Önt az első napokban, hetekben, hónapokban. Mindemellett további fantasztikus juttatások is várják, mint például:

  • Személyzeti Kártya
  • HIP - Céges Nyugdíjterv
  • Cafeteria Készpénz
  • GROW - oktatási felület
  • AYCM kártya

Kultúránk

Az elmúlt 10 év alatt átgondolt vízió mentén alakítottuk ki azt a kultúrát, melynek középpontjában munkatársaink támogatásának, inspirálásának és bátorításának fontossága áll. A COS márkát körbeölelő gondolatiság kreatív, előremutató és modern; fókuszában múlandó trendek helyett a hosszú távú tervezés áll.  A COS-nál kiválóságra törekszünk; elhivatottak vagyunk a legjobb emberek megtalálásában, és olyan környezetet biztosítunk, mely elismeri és értékeli a tehetséget. Hisszük, hogy a változatos munkaerő meghatározó eleme a sikernek. Ünnepeljük az egyediséget és értékeljük minden egyes munkatársunk márkába fektetett munkáját.

Adatvédelmi irányelvek