Doradca/Doradczyni Sprzedaży, Corso, Świnoujście

  • Część etatu

Opis firmy

Witamy w H&M!

Miejscu pracy, w którym możesz być sobą & nie tylko! ​

Rola Doradcy/Doradczyni Sprzedaży może być przyjemnym sposobem zarabiania pieniędzy, szansą na naukę i rozwój lub początkiem kariery na całe życie w dużej i dynamicznej firmie modowej. ​

Opis stanowiska

Za co odpowiadasz:

  • W swoich działaniach zawsze stawiasz Klientów w centrum uwagi – udzielasz im pomocy i dzielisz się z nimi swoją wiedzą na temat mody i produktów.
  • Pracując zgodnie ze standardami H&M, wspierasz zespół w utrzymaniu porządku na sali sprzedaży, aby zapewnić naszym Klientom jak najlepsze doświadczenia zakupowe.
  • Wykorzystując swoją wiedzę i umiejętności do współpracy w zespole, aktywnie przyczyniasz się do jego wzmacniania i budowania dobrej atmosfery w pracy.

Kwalifikacje

Jakich osób poszukujemy:

  • Przyjaznych, towarzyskich, pozytywnych i chętnych do nauki.
  • Graczy zespołowych, lubiących pracować w środowisku wielozadaniowym.​
  • Przedsiębiorczych i gotowych do myślenia nieszablonowego. ​

Dodatkowe informacje

Oprócz rozwoju zawodowego i osobistego, oferujemy również:

  • Umowę o pracę,
  • Program szkoleń wstępnych i rozwojowych,
  • 25% zniżki na zakupy w sklepach grupy H&M dla Ciebie i jednej bliskiej Ci osoby,
  • Okazjonalne kupony i bonusy w ciągu roku,
  • Bonusy za polecenie nowych pracowników,
  • Aplikację do nauki języków obcych,
  • Dopłatę do karnetów sportowych,
  • Dopłatę do ubezpieczenia na życie i prywatnej opieki medycznej,
  • Szerokie możliwości rozwoju, również globalnie #WhenYouGrowWeGrow (ponad 70% procesów rekrutacyjnych to rekrutacje wewnętrzne).

H&M jest firmą zaangażowaną w tworzenie zróżnicowanego i inkluzywnego środowiska, która aktywnie poszukuje kandydatów/tek bez względu na rasę, płeć, tożsamość płciową, orientację seksualną, pochodzenie etniczne, religię, narodowość, niepełnosprawność czy wiek. ​

Oto Twoja szansa na karierę z nieskończonymi możliwościami, jesteś zainteresowany/a? ​