Specjalista ds. Transportu

  • Pełny etat

Opis firmy

Jako jedna z największych firm odzieżowych na świecie, H&M oferuje nieograniczone możliwości rozwoju zawodowego. Wierzymy w potencjał naszych pracowników, dlatego wspieramy każdego, kto chce podejmować nowe wyzwania. W H&M oferujemy dynamiczne, wciąż zmieniające się środowisko pracy. Możesz mieć pewność, że u nas nie będziesz się nudzić.

Opis stanowiska

Twoje obowiązki:

  • Organizowanie i koordynacja transportu krajowego i międzynarodowego,
  • Współpraca z firmami przewozowymi,
  • Efektywne planowanie floty przy użyciu dostępnych narzędzi z założeniem optymalizacji kosztów,
  • Przygotowywanie i nadzorowanie obiegu dokumentów przewozowych.

Kwalifikacje

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku związanym z koordynacją procesów transportowych,
  • Dyspozycyjność – gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność wyboru priorytetów,
  • Łatwość w podejmowaniu decyzji,
  • Samodzielność w realizacji zadań.

Dodatkowe informacje

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na pełen etat w ramach umowy o pracę,
  • Szkolenie wdrażające na nowym stanowisku,
  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku,
  • 25% zniżki na zakupy w sklepach H&M dla Ciebie i jednej bliskiej Ci osoby,
  • Szerokie możliwości rozwoju w H&M Group,
  • Dopłatę do karnetów sportowych, posiłków oraz ubezpieczenia na życie i prywatnej opieki medycznej.