KONTROLER TRANSPORTU

  • Pełny etat

Opis firmy

Jako jedna z największych firm odzieżowych na świecie, H&M oferuje nieograniczone możliwości rozwoju zawodowego. Wierzymy w potencjał naszych pracowników, dlatego wspieramy każdego, kto chce podejmować nowe wyzwania. W H&M oferujemy dynamiczne, wciąż zmieniające się środowisko pracy. Możesz mieć pewność, że u nas nie będziesz się nudzić.

Opis stanowiska

Jest to nowe stanowisko w strukturze Centrum Dystrybucji w Chlebni, a osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za wszystkie dane finansowe i operacyjne dotyczące transportu, aby kontrolować i realizować uzgodniony budżet, projekty, kluczowe wskaźniki efektywności pod kątem oczekiwań regionalnych i globalnych. Kontroler Transportu ma całościowe spojrzenie na sposób działania procesów transportowych w obu kanałach (e-commerce i detalicznym) i może wpływać na całą sieć dystrybucji lokalnie i regionalnie.

Transport

  • Przygotowanie oraz monitorowanie budżetu transportowego, prognoz oraz wskaźników KPI.
  • Identyfikacja możliwości i realizacja działań mających na celu zwiększenie efektywności sieci transportowej.
  • Zapewnienie poprawności danych oraz narzędzi ze wszystkich powiązanych obszarów (operacje magazynowe, sprzedaż, sieć dystrybucji itp.)

Zyskowność

  • Zapewnienie, że cele dotyczące jakości, dokładności i zysku w procesach transportowych są osiągane na podstawie wskaźników KPI oraz krótko- i długoterminowych celów biznesowych.
  • Zapewnienie oraz przygotowanie raportów, aby śledzić wyniki biznesowe w ujęciu dziennym / tygodniowym / miesięcznym. Wyciąganie wniosków oraz podejmowanie działań na podstawie danych.
  • Analizowanie wszystkich aspektów finansowych związanych z budżetem i procesami przetargowymi.

Zespół

  • Współpraca z lokalnymi, regionalnymi oraz globalnymi zespołami logistyki oraz sprzedaży w celu uzyskania pełnego obrazu biznesu.
  • Wspieranie zespołu transportu w inicjowaniu / wskazywaniu działań mających na celu poprawę dokładności planowania, poziomu usług oraz wydajności.
  • Wielofunkcyjna współpraca w ramach logistyki oraz poza nią.

Kwalifikacje

  • Doświadczenie w sektorze transportu, logistyki (TSL) lub spedycji jako Kontroler Finansowy lub Operacyjny.
  • Doskonała znajomość transportu, procesów łańcucha dostaw i przepisów.
  • Zorientowanie na wyniki oraz koncentracja na planowaniu budżetu, celów i ich realizacji.
  • Zdolności analityczne, dokładność i dociekliwość.
  • Zdolności przywódcze oraz współpracy między funkcjami w międzynarodowym środowisku.
  • Własna inicjatywa i chęć samodzielnego działania.
  • Bardzo dobra komunikacja również w języku angielskim (werbalna/pisemna).
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, ekonomia, logistyka) będzie dodatkowym atutem.

Dodatkowe informacje

  • Umowę o pracę  oraz stabilność zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju i zdobywania wiedzy
  • Rabat -25% na zakupy w sklepach Grupy H&M i Online dla Ciebie i bliskiej Ci osoby
  • Posiłek w miejscu pracy za kwotę 3,50 zł - obiad dwudaniowy
  • Prywatną opiekę medyczną - pakiet rozszerzony 100% płatny przez pracodawcę
  • Dofinansowanie do ubezpieczenia na życie
  • Dofinansowanie do pakietu sportowo - rekreacyjnego
  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych