GROUP LEADER / LIDER GRUPY

  • Pełny etat

Opis firmy

Jako jedna z największych firm modowych na świecie H&M oferuje nieograniczone możliwości kariery. Wierzymy w potencjał naszych pracowników, dlatego wspieramy każdego, kto chce podjąć nowe wyzwania. W H&M oferujemy dynamiczne, ciągle zmieniające się środowisko pracy. Możesz być pewien, że u nas nie będziesz się nudzić. Obecnie do naszego Centrum Dystrybucji w Chlebni k / Grodziska Mazowieckiego, zatrudnimy Kierownika Obszaru Magazynowego.

Opis stanowiska

  • organizacja pracy podległego zespołu w magazynie
  • zarządzanie harmonogramem pracy swojego zespołu
  • codzienna praca ze wskaźnikami KPI
  • koordynacja bieżących działań za pośrednictwem systemu SAP
  • motywowanie pracowników oraz inspirowanie ich do działań
  • zapewnienie bezpieczeństwa oraz przestrzeganie zasad oraz procedur

Kwalifikacje

Do naszego zespołu poszukujemy osób otwartych, komunikatywnych, ambitnych, pełnych optymizmu, stanowiących wzór do naśladowania i potrafiących działać zespołowo. Dodatkowo oczekujemy:

  • doświadczenia zawodowego w zarządzaniu zespołem (preferowany obszar TSL)
  • umiejętności inspirowania zespołu do działania oraz rozwijania potencjału pracowników
  • dążenia do realizacji założonych celów
  • umiejętności ustalania priorytetów oraz delegowania zadań
  • decyzyjności oraz samodzielności w podejmowaniu zadań
  • gotowości do pracy w systemie III - zmianowym oraz w wybrane weekendy

Dodatkowe informacje

  • Umowę o pracę  oraz stabilność zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Rabat -25% na zakupy w sklepach Grupy H&M i Online dla Ciebie i bliskiej Ci osoby
  • Posiłek w miejscu pracy za kwotę 3,50 zł - obiad dwudaniowy
  • Prywatną opiekę medyczną LuxMed - pakiet rozszerzony 100% płatny przez pracodawcę
  • Dofinansowanie do ubezpieczenia na życie
  • Dofinansowanie do pakietu sportowo - rekreacyjnego
  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych