DevOps Engineer

  • Pełny etat

Opis firmy

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm HR Tech SaaS w Europie. Wspieramy sukces ponad 300 000 pracowników z takich firm jak Jeronimo Martins, Allegro, Żabka, Play, Polsat Plus Group, Nationale Nederlanden, Allianz i innych.

Opis stanowiska

Aktualnie do naszego zespołu technicznego poszukujemy osoby do roli: DevOps Engineer, który chce mieć realny wpływ na rozwój, utrzymanie i zarządzanie infrastrukturą produkcyjną, rozwojową i testową HCM Deck.

Co Ci oferujemy?

  • Możliwość pracy w biurze (Tarnów/Kraków), hybrydowo lub zdalnie (spotykamy się średnio 2 razy w miesiącu w naszym biurze w Tarnowie)

  • 19 800 - 24 000 PLN netto + VAT/miesiąc na kontrakcie B2B lub 16 500-20 000 PLN brutto/miesiąc na CoE,

  • Benefity: dofinansowanie do karty Multisport i prywatne ubezpieczenie zdrowotne

  • Elastyczne godziny pracy, w tym codzienne, ogólnofirmowe godziny cichej pracy i równowaga między życiem zawodowym a prywatnym

Czym będziesz się zajmować w HCM Deck:

  • Administracja i rozwój infrastruktury jednego produktu opartej o nowoczesne rozwiązania jak: IaC, Kubernetes, serwery chmurowe, mikroserwisowa architektura aplikacji

  • Automatyzacja procesów wdrożeniowych i utrzymania

  • Tworzenie narzędzi do usprawniania i monitorowania pracy systemów.

  • Weryfikacja i tworzenie wewnętrznych standardów i procedur

  • Bezpieczeństwo: Zapewnienie bezpieczeństwa dostępu, kopie zapasowe i firewall

  • Jesteśmy na etapie automatyzacji całej infrastruktury, więc możesz spodziewać się ciekawych i rozwojowych  wyzwań z tym związanych

Kwalifikacje

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość systemów z rodziny GNU/Linux

  • Dobra znajomość zagadnień sieciowych

  • Doświadczenie w automatyzacji procesów zarządzania za pomocą Ansible lub Terraform

  • Znajomość narzędzi CI/CD takich jak: Gitlab i Jenkins

  • Znajomość Kubernetesa i zagadnień konteneryzacji

  • Doświadczenie w utrzymywaniu aplikacji webowych / baz danych PostgreSQL

  • Znajomość serwerów Nginx, Apache

  • Biegłość w zakresie bezpieczeństwa systemów

  • Umiejętność programowania w języku Python i Bash

  • Doświadczenie z systemami monitorowania i ich konfiguracją

  • Znajomość systemów backupu i archiwizacji danych

  • Mile widziane: znajomość Elasticsearch, Kafka

  • Znajomość języka polskiego na poziomie B2 oraz języka angielskiego na poziomie B2

Dodatkowe informacje

Czego możesz się spodziewać w trakcie procesu rekrutacji:

  1. Wstępna rozmowa z rekruterem, podczas której omówimy krótko rolę i nasze wzajemne oczekiwania.

  2. Rozmowa z dwoma współpracownikami, podczas której chcielibyśmy dowiedzieć się więcej o Twoim doświadczeniu i kwalifikacjach.

  3. Finalna rozmowa z Head of Engineering i People Partnerem, podczas której chcielibyśmy dowiedzieć się więcej o Tobie jako osobie i lepiej Cię poznać.

Czy brzmi to jak ekscytująca oferta dla Ciebie lub kogoś z Twojej sieci? Nie wahaj się aplikować lub przekaż to ogłoszenie dalej.