JAVA Developer

  • Pełny etat

Opis firmy

O nas

HCM Deck to platforma, dzięki której firmy zarządzają rozwojem i wiedzą swoich pracowników. Korzysta z niej 300 000 użytkowników organizacji takich jak Allegro, T-Mobile, Carlsberg, Volkswagen, Leroy Merlin. Jesteśmy najszybciej rosnącym start-upem HR tech w Polsce, a naszymi inwestorami są Rafał Sonik i Innovation Nest.

Opis stanowiska

Możesz liczyć na:

  • wynagrodzenie: 9-16K B2B
  • stabilną, pełną wyzwań pracę (umowę o pracę lub B2B),
  • rozwój: zapewniamy szkolenia merytoryczne i językowe, udział konferencje,
  • pracę w zwinnych metodykach
  • przyjazną i swobodną atmosferę w pracy,
  • udział w tworzeniu innowacyjnego produktu,
  • niekorporacyjne podejście: jesteśmy elastyczni i szanujemy rytm Twojego życia,
  • pakiet socjalny obejmujący m.in. kartę wstępu na obiekty sportowe, prywatną opiekę medyczną (po okresie próbnym) i spotkania integracyjne.

W HCM Deck będziesz:

  • projektować i implementować oprogramowanie w technologii Java,
  • rozwijać utrzymywane aplikacje,
  • budować aplikacje bezpieczne i wolne od podatności,
  • przygotowywać dokumentację.

Kwalifikacje

Szukamy kogoś, kto:

  • ma minimum 2 lata doświadczenia w tworzeniu rozwiązań opartych o Java (8/9),
  • ma podstawową wiedzy z zakresu wzorców projektowych, w tym MVC,
  • zna relacyjne bazy danych (PostgreSQL) i język zapytań SQL,
  • potrafi korzystać z narzędzi wersjonowania (GIT),
  • zna zasady CleanCode i ma praktyczne doświadczenie w testowaniu własnego kodu i pisaniu testów jednostkowych (np. JUnit, TestNG, Mockito, Spock),
  • rozumie i potrafi korzystać z narzędzi ciągłej integracji (np. Jenkins),
  • zna język angielski na poziomie komunikatywnym, bez problemu czyta i tworzy dokumentację techniczną,
  • zna technologię ORM (np. JPA, Hibernate, SpringData)
  • Spring, SpringBoot
  • jest komunikatywny, lubi pracować w zespole, dzielić się wiedzą i wspólnie decydować o podziale pracy.

Dodatkowe informacje

Czego możesz oczekiwać podczas rekrutacji:

  • Rozmowy z Head of Engineering
  • Testu online
  • Zadania do rozwiązania podczas Pair programming z Senior Java Developerem