Inżynier Elektronik

  • Pełny etat

Opis firmy

Jesteśmy wielbicielami energetycznej niezależności i pasjonatami najnowszych rozwiązań technologicznych, które wykorzystujemy do maksimum w swoich projektach, tym samym wyznaczając nową jakość w branży elektroniki użytkowej.
Głównie tworzymy urządzenia związane z magazynowaniem energii, takie jak baterie do laptopów, power banki, zasilacze UPS, czy ładowarki USB.
Zapraszamy do aplikowania na stanowisko Inżyniera Elektronika osoby, które potrafią projektować, testować i opiniować układy elektroniczne. Inżynier Elektronik w naszej firmie będzie miał realny wpływ na konstrukcję i jakość naszych produktów oraz możliwość czynnego uczestnictwa w twórczym procesie powstawania produktów.

Opis stanowiska

Do głównych obowiązków należeć będą:
– projektowanie obwodów PCB do urządzeń typu power bank i innych związanych z technologią li-ion,
– symulacje i testowanie układów elektronicznych,
– opracowywanie plików i dokumentacji na potrzeby produkcji,
– wykonywanie testów prototypów, tworzenie raportów z testów.

Kwalifikacje

Od idealnego Kandydata oczekujemy:
– doświadczenia na podobnym stanowisku min. 2 lata,
– mile widziane wykształcenie wyższe (kierunki: elektronika, automatyka, mechatronika lub pokrewne),
– umiejętności projektowania układów elektronicznych oraz obwodów drukowanych,
– dobrej, praktycznej znajomości elektroniki analogowej i cyfrowej,
– umiejętności posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
– znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej oraz komunikację z wykonawcami zagranicznymi,
– zdolności szybkiego uczenia się,
– samodzielności w działaniu.

Dodatkowe informacje

Oferujemy:
– nowoczesne biuro na ul. Kalwaryjskiej,
– super atmosferę w pracy,
– rozwinięty pakiet socjalny: prywatną opiekę medyczną, Multisport, ubezpieczenie dodatkowe,
– imprezy integracyjne,
– przestrzeń relaksu z PlayStation i tenisem stołowym 🙂,
– umowę o pracę lub kontrakt B2B na pełen etat,
– elastyczne godziny pracy,
– niezbędne narzędzia pracy.

Polityka prywatnościZnak firmowy