Pracownik Zespołu Wysyłki

  • Pełny etat

Opis firmy

Jesteśmy wielbicielami energetycznej niezależności i pasjonatami najnowszych rozwiązań technologicznych, które wykorzystujemy do maksimum w swoich projektach, tym samym wyznaczając nową jakość w branży elektroniki użytkowej.
Głównie tworzymy urządzenia związane z magazynowaniem energii, takie jak baterie do laptopów, power banki, zasilacze UPS, czy ładowarki USB.

Opis stanowiska

Rynek e-commerce dla elektroniki użytkowej rozwija się dynamicznie. My sami podnosimy sobie poprzeczkę. Dołączając do programu Amazon Prime wychodzimy na przeciw klientom niemieckiego Amazona prenumerującymi usługę błyskawicznej dostawy.

Dołącz do nas i zostań PRACOWNIKIEM DZIAŁU WYSYŁKI

Będziesz odpowiedzialny/a za:

- kompletowanie zamówień do wysyłki,

- wprowadzanie dostaw do systemu / nadzór nad dokumentacją,

- nadzorowanie stanów magazynowych,

- stały kontakt z poszczególnymi działami firmy, w szczególności z działem wysyłki,

- przyjmowanie dostaw,

- wydanie przesyłek kurierowi,

Kwalifikacje

Czego szukamy u kandydatów?

- znajomości branży elektroniki użytkowej,

- umiejętności pracy w zespole,

- doświadczenia w pracy z systemem magazynowym,

- energiczności i zapału do pracy,

- komunikatywnej znajomości języka niemieckiego.

Dodatkowe informacje

Co oferujemy?

- zatrudnienie na pełny etat na umowę o pracę,

- wszystkie niezbędne narzędzia pracy,

- prywatną opiekę medyczną, MultiSport, Ubezpieczenie na życie (dofinansowane)

- swobodną kulturę pracy, typową dla środowiska startupów (cenimy sobie nieformalne relacje).

Polityka prywatnościZnak firmowy