Konstruktér (m/ž)

  • Plný úvazek

Popis společnosti

MOTTO: POMÁHÁME LIDEM ZLEPŠOVAT ZDRAVÍ Naše vize: Jsme globálním partnerem pro zlepšování zdraví a životní úrovně Skupina Gerresheimer zaměstnává přes 10 000 zaměstnanců ve více než 40 závodech v Evropě, Severní a Jižní Americe a v Asii a má sídlo v Düsseldorfu v Německu. V ČR máme 700 zaměstnanců a vlastní školící středisko pro zaměstnance i učně. Naše divize Plastics & Devices se zabývá zpracováním plastových komponentů pro medicínský a farmaceutický průmysl. Mezi naše výrobky patří například inzulinová pera a inhalátory. Rosteme a startujeme nové projekty - vstupte s námi do světa moderních technologií, s jejichž pomocí vyrábíme produkty, které léčí.

Popis nabídky práce

Pracovní náplň

  • Vytváření příslušné technické dokumentace
  • Samostatná konstrukce vstřikovacích forem a měřících přípravků
  • Samostatná tvorba designu pro vstřikovací formy a měřících přípravků
  • Vytváření požadovaných montážních výkresů, jednotlivých výkresů dílů, kusovníku a dokumentace s ohledem na
  • podnikovou normu, specifikace, požadavky a konstrukční pokyny.
  • Zpracování změn u stávajících návrhů
  • Vytváření žádosti nabídek zakoupených dílů
  • Zpracování výpočtů pro návrhy dílů a sestav
  • s divizemi ME, PM, GWW D
  • Optimalizace, metrologie a vývoj
  • Revize návrhů
  • Ukládání navrhovaných údajů, dat ze SAP
  • Místo výkonu: Plzeň

Kvalifikace

Požadované vzdělání

  • Technické vzdělání (např. Certifikovaný technik pro strojírenství, technický projektant / produktový designér, bakalář
  • strojírenství (absolvent vysoké školy aplikovaných věd)
  • Zkušenosti s designem v oblasti vstřikovacích forem
  • CAD dovednosti v Creo Parametric
  • Projektování a detailní návrhy
  • Posouzení rizik detekce a reprezentace rizik
  • Týmová spolupráce, kreativita
  • Prezentační dovednosti jednání se zákazníky / uvolnění návrhu
  • Argumentační dovednosti jednání se zákazníky proje ktové schůzky
  • Práce jako člen globálního týmu v mezinárodním prostředí
  • Schopnost přenášet odborné znalosti do nových situací
  • Znalost německého nebo anglického jazyka

Další informace

Nabízíme:

  • motivující finanční ohodnocení
  • 1 týden dovolené navíc
  • příspěvek na dopravu
  • čtvrtletní prémie
  • příspěvek na dovolenou
  • vlastní kantýna (dotované snídaně, obědy a večeře)
  • možnost dalšího vzdělání a osobního i profesního růstu
  • finanční odměny za zlepšovací návrhy
  • další zaměstnanecké benefity - např. vlastní parkoviště, cyklostojany, sportovní aktivity (fotbalový tým, volejbalový tým, cyklistický a běžecký tým), letní a zimní oslavy a jiné

Těšíme se na Vaše písemné odpovědi se strukturovaným životopisem. Děkujeme.

Zásady ochrany osobních údajů