Specjalista ds. Systemów Zarządzania Jakością

  • Pełny etat

Opis firmy

Gerresheimer Bolesławiec S.A. jest członkiem międzynarodowej grupy Gerresheimer specjalizującej się w produkcji najwyższej jakości opakowań i systemów aplikacji dla farmacji oraz opakowań dla przemysłu kosmetycznego. Na terenie Polski jesteśmy największym i najbardziej wszechstronnym producentem w obrębie swojej branży

Opis stanowiska

Zadania na stanowisku pracy:

  • opracowanie i wdrażanie wewnętrznych procedur i instrukcji (zarządzanie systemem dokumentacji zakładowej)
  • wdrażanie, nadzorowanie i  wsparcie funkcjonowania systemów zapewnienia jakości i wymagań GMP
  • prowadzenie audytów wewnętrznych i zewnętrznych
  • dystrybucja dokumentów systemowych
  • kontrola zmian
  • prowadzenie analizy ryzyka
  • przygotowywanie dokumentacji dla klienta
  • prowadzenie statystyk

Kwalifikacje

Od Kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego
  • co najmniej 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • dobrej znajomości wymagań GMP i norm ISO
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • dużej samodzielności, komunikatywności, zdolności organizacyjnych, odpowiedzialność i zaangażowania w realizowane zadania
  • umiejętności rozwiązywania problemów i samodzielności w działaniu

Dodatkowe informacje

Oferujemy:
 • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio w firmie
 • Premie produkcyjną
 •  Świadczenia ZFŚS ( wczasy pod gruszą| paczki dla dzieci| imprezy firmowe| świadczenia na święta )
 • Prywatną opiekę medyczną TU Zdrowie dla pracowników i rodzin
 • Ubezpieczenie na życie
 • Dofinansowanie do stołówki przyzakładowej
 • Dostęp do platformy e-learningowej do nauki j. angielskiego i j. niemieckiego
 • Owocowe poniedziałki :)