Specjalista ds. Walidacji

  • Pełny etat

Opis firmy

Gerresheimer Bolesławiec S.A. jest członkiem międzynarodowej grupy Gerresheimer specjalizującej się w produkcji najwyższej jakości opakowań i systemów aplikacji dla farmacji oraz opakowań dla przemysłu kosmetycznego. Na terenie Polski jesteśmy największym i najbardziej wszechstronnym producentem w obrębie swojej branży

Opis stanowiska

  • sporządzanie planów, protokołów i raportów walidacyjnych.
  • nadzorowanie testów walidacyjnych
  • przestrzeganie zasad wynikających z wdrożonego SZJiŚ
  • przeprowadzenie walidacji i ocena wyników testów walidacyjnych
  • rejestracja dokumentacji walidacyjnej

Kwalifikacje

  • znajomość metod statystycznych
  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie na podobnym stanowisku, optymalnie 1 rok pracy związanej
    z walidacją.
  • potrafisz bez problemu porozumieć się po angielsku
  • lubisz ludzi, potrafisz wypracować dobre relacje, wychodzisz z inicjatywą, chcesz działać i doprowadzać powierzone Ci zadania do terminowego rozwiązania
  • jesteś dociekliwa/y, dobrze zorganizowana/y, pełna/y energii i chętnie uczysz się nowych rzeczy, tak samo dobrze radzisz sobie z pracą w zespole jak i w samodzielnym realizowaniu zadań

Dodatkowe informacje

Oferujemy
 • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio w firmie
 • Premie produkcyjną
 •  Świadczenia ZFŚS ( wczasy pod gruszą| paczki dla dzieci| imprezy firmowe| świadczenia na święta )
 • Prywatną opiekę medyczną TU Zdrowie dla pracowników i rodzin
 • Ubezpieczenie na życie
 • Dofinansowanie do stołówki przyzakładowej
 • Premie za polecenie kandydata do pracy 500,00 zł (zg. z regulaminem poleceń dostępnym w siedzibie firmy)
 • Dostęp do platformy e-learningowej do nauki j. angielskiego i j. niemieckiego
 • Owocowe poniedziałki :)