Kontroler jakości

  • Pełny etat

Opis firmy

Gerresheimer Bolesławiec S.A. jest członkiem międzynarodowej grupy Gerresheimer specjalizującej się w produkcji najwyższej jakości opakowań i systemów aplikacji dla farmacji oraz opakowań dla przemysłu kosmetycznego. Na terenie Polski jesteśmy największym i najbardziej wszechstronnym producentem w obrębie swojej branży

Opis stanowiska

Zadania na stanowisku pracy :

  • Wykonywanie kontroli cech fizycznych i wizualnych wyrobów na zgodność z obowiązującymi normami.
  • Sporządzanie zapisów kontroli
  • Zwalnianie palet z wyrobami do magazynu
  • Kompletowanie dokumentacji partii
  • Postępowanie z wyrobem niezgodnym
  • Przygotowywanie prób dla klienta
  • Korzystanie z urządzeń pomiarowych zgodnie z ich przeznaczeniem
  • Przestrzeganie zasad polityki jakości procedur i instrukcji ISO oraz sporządzanie stosownych zapisów jakości

Kwalifikacje

Od Kandydatów oczekujemy :

  • Gotowości do pracy w systemie czterobrygadowym.
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Komunikatywności
  • Chęci samokształcenia
  • Umiejętności organizacji własnego czasu pracy
  • Umiejętności obsługi komputera oraz pakietu MS Office

Dodatkowe informacje

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
  • rynkowe wynagrodzenie z pakietem dodatków (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do obiadów, wczasy pod gruszą, świadczenia na święta);
  • dostęp do platformy e-learningowej do nauki j. angielskiego i j. niemieckiego
  • poznanie międzynarodowych standardów współpracy i zarządzania
  • szansę na rozwój w obszarze jakości;
  • owocowe poniedziałki 😊