Specjalista ds. Systemów Linii Produkcyjnej

  • Pełny etat

Opis firmy

Gerresheimer Bolesławiec S.A. jest członkiem międzynarodowej grupy Gerresheimer specjalizującej się w produkcji najwyższej jakości opakowań i systemów aplikacji dla farmacji oraz opakowań dla przemysłu kosmetycznego. Na terenie Polski jesteśmy największym i najbardziej wszechstronnym producentem w obrębie swojej branży

Opis stanowiska

Zakres obowiązków

1. nadzór na komputerami produkcyjnymi

2. wykonywanie przezbrojeń (ustawianie pracy czujników, pozycjonowanie kamer VIS, tworzenie wzorców produkcji, ustawianie oprogramowania)

3. bieżąca konserwacja (wymiana części, czyszczenie optyki oraz komputerów)

4. obsługa i nadzór nad sterowaniem systemami oraz częściami ( wymiana siłowników, programowanie pracy manipulatorów, ustawianie czujników indukcyjnych, optycznych, laserowych)

5. instalacja nowych systemów

6. analiza problemów i wdrażanie nowych rozwiązań

Kwalifikacje

Poszukiwane kompetencje

1. wykształcenie min. średnie techniczne w kierunku informatyka lub pokrewne

2. doświadczenie (2-lata) w pracy w dziale informatycznym lub na produkcji przy systemach produkcyjnych

3. znajomość j. angielskiego -B2

4. umiejętność pracy w zespole

Dodatkowe informacje

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
  • rynkowe wynagrodzenie z pakietem dodatków (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do obiadów, wczasy pod gruszą, świadczenia na święta);
  • dostęp do platformy e-learningowej do nauki j. angielskiego i j. niemieckiego
  • poznanie międzynarodowych standardów współpracy i zarządzania
  • szansę na rozwój w obszarze jakości;
  • owocowe poniedziałki 😊