Rekruter

  • Pełny etat

Opis firmy

W Futurum Technology jesteśmy odpowiedzialni za pomoc startupom i większym firmom w realizacji ich zadań. Jesteśmy dumni z tego, że rozwijamy się z wykorzystaniem najlepszej technologii w rzeczywistych projektach.

Dołączając do nas, będziesz częścią szybkiego środowiska pracy. Naszą misją jest pomaganie ludziom i firmom na całym świecie w opracowywaniu i ulepszaniu rozwiązań IT.

Opis stanowiska

Na stanowisku Rekrutera będziesz wspierać prowadzone przez nas procesy rekrutacyjne.

Twoje główne obowiązki:

  • Aktywne poszukiwanie kandydatów pasywnych przy wykorzystaniu różnorodnych kanałów i metod (direct search, portale społecznościowe itd.), analizowanie CV i selekcja napływających aplikacji
  • Prowadzenie wstępnych rozmów z Kandydatami (przedstawienie ofert, udzielenie odpowiedzi na pytania i zbieranie kluczowych z punktu widzenia procesu informacji o Kandydacie, zapoznanie się z oczekiwaniami Kandydata)
  • Tworzenie profili Kandydatów i raportowanie swojej pracy
  • Budowanie sieci potencjalnych Kandydatów i aktywizacja kandydatów z bazy
  • Współpraca z zespołem rekrutacyjnym
  • Budowanie ofert stanowisk pracy
  • Dbanie o pozytywny candidate experience i pozytywny wizerunek firmy

Kwalifikacje

  • Rozumiesz czym charakteryzuje się praca Head Huntera
  • Jesteś osobą odpowiedzialną i wytrwałą - kiedy pojawiają się trudności rozwiązujesz je
  • Jesteś gotowy na codzienne nawiązywanie nowych kontaktów i interakcji z nowo poznanymi osobami
  • Chętnie się uczysz i potrafisz myśleć nieszablonowo
  • Jesteś proaktywny, samodzielny i zorientowany na cel
  • Posługujesz się swobodnie językiem angielskim w mowie i piśmie
  • Jesteś w trakcie studiów licencjackich/inżynierskich/magisterskich
  • Jeśli masz za sobą pierwsze doświadczenie w rekrutowaniu Kandydatów pasywnych różnymi metodami i na różnych platformach, będzie to plus!

Dodatkowe informacje

Co oferujemy:

  • Realną ścieżkę rozwoju zawodowego w obszarze rekrutacji
  • Stabilne zatrudnienie i wynagrodzenie na podstawie umowy B2B, lub umowy zlecenie
  • Możliwość pracy na pełen etat lub część etatu, elastyczne godziny pracy

Skontaktuj się z nami, aby porozmawiać o Twoich oczekiwaniach. Aby uzyskać więcej informacji lub przesłać swoje CV, wyślij wiadomość na podany adres e-mail.