Kotlin Developer

  • Pełny etat

Opis firmy

W Futurum Technology jesteśmy odpowiedzialni za pomoc startupom i większym firmom w realizacji zadań. Oznacza to, że jesteśmy dumni z rozwoju z wykorzystaniem najlepszych technologii w rzeczywistych projektach.

Dołączając do nas, będziesz członkiem szybkiego środowiska pracy. Naszą misją jest pomaganie ludziom i firmom na całym świecie w opracowywaniu i ulepszaniu rozwiązań IT.

Opis stanowiska

Programuj aplikację mobilną z użyciem języka Kotlin przy projekcie polegającym na budowaniu platformy, która łączy poszczególne elementy w łańcuchu dostaw.

Kwalifikacje

Jeżeli masz około rok doświadczenia w tworzeniu aplikacji mobilnych z użyciem języka Kotlin i chęć do nauki nowych technologi - aplikuj.

Mile widziana znajomość technologi: Vue.js, ktor, khttp, PostgreSQL.

W zamian oferujemy:

  • Pracę w pełnym wymiarze godzin;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę B2B/umowę o zlecenie;
  • Pracę w biurze, w centrum Krakowa;
  • Elastyczne grafik.

Dodatkowe informacje

Skontaktuj się z nami, aby porozmawiać o swoich oczekiwaniach. Aby uzyskać więcej informacji lub w celu złożenia CV wyślij wiadomość na wskazany adres e-mail.