Senior Rekruter

  • Pełny etat

Opis firmy

W Futurum Technology jesteśmy odpowiedzialni za pomoc startupom i większym firmom w realizacji zadań. Oznacza to, że jesteśmy dumni z rozwoju z wykorzystaniem najlepszych technologii w rzeczywistych projektach.

Dołączając do nas, będziesz członkiem szybkiego środowiska pracy. Naszą misją jest pomaganie ludziom i firmom na całym świecie w opracowywaniu i ulepszaniu rozwiązań IT.

Opis stanowiska

Do Twoich zadań na stanowisku należeć będzie:

  • Aktywne poszukiwanie nowych kandydatów z branży IT;
  • Tworzenie i publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych;
  • Prowadzenie wywiadów telefonicznych z kandydatami,
  • Współpraca z zespołem rekrutacyjnym;
  • Uczestnictwo w realizacji projektów związanych z employer brandingiem.

Kwalifikacje

Koniecznie skontaktuj się z nami jeśli:

  • Posiadasz co najmniej 3-letnie doświadczenie w rekrutacji;
  • Znasz język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację;
  • Potrafisz budować i utrzymywać relacje i jesteś dobrze zorganizowaną osobą;
  • Przejawiasz postawę „can do”.

Dodatkowe informacje

W zamian oferujemy:

  • Pracę w pełnym wymiarze godzin;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę B2B;
  • Pracę w biurze, w centrum Krakowa;
  • Elastyczne grafik.

Skontaktuj się z nami, aby porozmawiać o swoich oczekiwaniach. Aby uzyskać więcej informacji lub w celu złożenia CV wyślij wiadomość na wskazanyh adres e-mail.