Tester automatyczny

  • Pełny etat

Opis firmy

W Futurum Technology jesteśmy odpowiedzialni za pomoc startupom i większym firmom w realizacji zadań. Oznacza to, że jesteśmy dumni z rozwoju z wykorzystaniem najlepszych technologii w rzeczywistych projektach.

Dołączając do nas, będziesz członkiem szybkiego środowiska pracy. Naszą misją jest pomaganie ludziom i firmom na całym świecie w opracowywaniu i ulepszaniu rozwiązań IT.

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta z branży HR (międzynarodowa korporacja) firma Futurum poszukuje kandydatów na stanowisko Tester Automatyczny, który jako członek zespołu będzie uczestniczyć w rozwijaniu platformy do zarządzania rekrutacją.

Jako Tester Automatyczny do Twoich obowiązków należeć będzie

  • Projektowanie, kodowanie i wykonywanie automatycznych skryptów testowych;
  • Opracowywanie i wykonywanie planów testów oprogramowania;
  • Analizowanie wyników testów i zalecanie działań naprawczych;
  • Współpraca z programistami w celu skutecznej korekty oprogramowania;
  • Odpowiedzialność za wszystkie etapy testowania w celu upewnienia się, że produkty są wydawane w ustalonym standardzie.

Kwalifikacje

  • Doświadczenie w projektowaniu i wykonywaniu automatycznych i manualnych testów oprogramowania;
  • Dobra znajomość frameworku Selenium;
  • Doświadczenie z REST;
  • Dobra znajomość Java 8;
  • Znajomość i umiejętność projektowania i testowania aplikacji internetowych;
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i myślenie analityczne;
  • Doświadczenie z defect management tool (np. JIRA);
  • Angielski na poziomie komunikatywnym w mowie oraz piśmie.

Mile widziane będzie:

  • Dobra znajomość SQL;
  • Znajomość IntelliJ.

Dodatkowe informacje

Oferujemy:

  • Pracę w pełnym wymiarze godzin;
  • Elastyczne grafik;
  • Pracę w biurze, w centrum Krakowa;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę B2B;
  • Możliwość rozwijania swoich umiejętności w gronie doświadczonych programistów.

Skontaktuj się z nami, aby porozmawiać o swoich oczekiwaniach.

Aby uzyskać więcej informacji lub w celu złożenia CV wyślij wiadomość na podany adres e-mail.