Frontend Developer

  • Kraków, Kraków, Poland
  • Umowa

Opis firmy

W Futurum Technology jesteśmy odpowiedzialni za pomaganie startupom w realizacji zadań. Oznacza to, że jesteśmy dumni z rozwijania się przy użyciu najlepszych technologii w prawdziwych projektach. Dołączysz do nas być członkiem szybkiego środowiska pracy.

Naszą misją jest pomaganie ludziom i firmom na całym świecie w rozwijaniu i ulepszaniu rozwiązań informatycznych. Mamy indywidualne podejście do każdego klienta i jego potrzeb.

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby na stanowisko Frontend Developer do długoterminowego (2 lata) projektu.

W zamian oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę  B2B
  • udział w ambitnym i innowacyjnym projekcie
  • wynagrodzenie 5-7 K netto (b2b)
  • możliwość pracy full time

Kwalifikacje

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość Angular (wersje nowsze niż AngularJS)
  • Znajomość HTML/HTML 5, SCSS, JavaScript, jQuerry, Rest
  • Umiejętność wdrażania serwisów w RWD
  • Wiedzy na temat kompatybilności kodu z różnymi przeglądarkami oraz urządzeniami mobilnymi oraz SEO
  • Znajomość GITa
  • minimum 2 lata doświadczenia

Opcjonalnie:

  • Znajomość znaczników Smarty
  • Portfolio

Dodatkowe informacje

Skontaktuj się z nami, by porozmawiać o swoich oczekiwaniach.

Po więcej informacji lub w celu aplikacji proszę o wiadomości na wskazany adres mailowy, lub kontakt za pośrednictwem LinkedIn : https://www.linkedin.com/in/karolina-szczepaniak-735a92183/