Stażysta ds. Nieruchomości

  • Staż

Opis firmy

Flatcare powstało z chęci zmiany zasad panujących na rynku nieruchomości. Każdego dnia robimy wszystko, co w naszej mocy, aby właściciele, którzy wynajmują swoje mieszkania i osoby, które poszukują miejsca do życia przechodziły przez te procesy łatwo i przyjemnie. Najważniejsze są dla nas obsługa klienta na jak najwyższym poziomie i zadowolenie osób korzystających z naszych usług.

We Flatcare każda osoba z zespołu może być kim chce i może dzielić się swoimi pasjami. Wierzymy, że wytrwałą pracą osiągniemy cele, a przy tym wiemy jak ważna jest atmosfera, która jest do tego potrzebna. Dlatego dołączając do naszego zespołu, zostajesz jego wielką częścią. Przygotuj się na wiele rozmów, wspólnych posiłków, śmiechu i przeróżnej muzyki.

Aktualnie poszukujemy energicznych stażystów do zespołu Specjalistów ds. Nieruchomości, którzy pomogą nam w tworzeniu procesów firmy, pozyskiwania nieruchomości oraz administrowaniu w biurze.

Opis stanowiska

Oferujemy:

  • pracę w młodym i zmotywowanym środowisku,

  • bardzo duży wpływ na rozwój firmy,

  • tworzenie wielu wartościowych treści,

  • pomoc w opracowywaniu analiz i strategii rozwoju firmy,

  • zapoznanie się z całym procesem sprzedaży, najmu i zarządu nieruchomościami

  • elastyczne godziny pracy,

  • regularne spotkania integracyjne,

  • kompleksowe szkolenie oraz opiekę mentora,

Kwalifikacje

Oczekujemy:

  • otwartości i czerpania radości z kontaktu z drugim człowiekiem,

  • gotowości na codziennie nowe wyzwania,

  • wysokiej motywacji,

  • Chęci do zdobywania wiedzy praktycznymi rozwiązaniami,

  • umiejętności szybkiego podejmowania decyzji,

  • pozytywnego nastawienia i dużo uśmiechu.

Jeśli nie masz doświadczenia - nie martw się! Wszystkiego Cię nauczymy. :)

Dodatkowe informacje

Jeżeli jesteś gotowy/-a, by zmienić swoją przyszłość i uczyć się z Flatcare, aplikuj do naszej firmy, wysyłając nam swoje CV.

A tak wygląda rekrutacja do zespołu Flatcare:

  1. Pierwszym krokiem jest krótka rozmowa telefoniczna, dzięki której wstępnie się poznamy.

  2. Na pierwszej wideokonferencji lub spotkaniu w biurze, oprócz możliwości zadania bardziej szczegółowych pytań przez obie strony, przeprowadzimy z Tobą krótką scenkę sprzedażową.

  3. Drugie i ostatnie spotkanie/wideokonferencja to luźna rozmowa z CEO.

Szanujemy czas każdego z Was, dlatego o wyniku dajemy znać na każdym etapie rekrutacji.

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych