Specjalista ds. Nieruchomości

  • Pełny etat

Opis firmy

Flatcare powstało z chęci zmiany zasad panujących na rynku nieruchomości. Każdego dnia robimy wszystko, co w naszej mocy, aby właściciele, którzy wynajmują swoje mieszkania i osoby, które poszukują miejsca do życia przechodziły przez te procesy łatwo i przyjemnie. Najważniejsze są dla nas obsługa klienta na jak najwyższym poziomie i zadowolenie osób korzystających z naszych usług.

We Flatcare każda osoba z zespołu może być kim chce i może dzielić się swoimi pasjami. Wierzymy, że wytrwałą pracą osiągniemy cele, a przy tym wiemy jak ważna jest atmosfera, która jest do tego potrzebna. Dlatego dołączając do naszego zespołu, zostajesz jego wielką częścią. Przygotuj się na wiele rozmów, wspólnych posiłków, śmiechu i przeróżnej muzyki.

Chcesz działać w branży nieruchomości? Dołącz do nas jako Specjalista ds. Nieruchomości i podziel się z naszymi klientami swoją otwartością i zrozumieniem potrzeb drugiego człowieka. Razem zmienimy zasady panujące na rynku nieruchomości!

Oferujemy:

  • elastyczne godziny pracy,

  • zatrudnienie na podstawie umowy B2B lub umowy zlecenie (ze statusem studenta),

  • konkurencyjne wynagrodzenie,

  • dofinasowanie kosztów transportu,

  • prywatną opiekę zdrowotną,

  • płatne urlopy,

  • sprzęt służbowy: MacBooka oraz telefon,

  • płatne kompleksowe szkolenie oraz opiekę mentora,

  • regularne spotkania integracyjne.

Opis stanowiska

Zadania Specjalisty ds. Nieruchomości:

  • kontakt z potencjalnymi najemcami,

  • marketing ofert w mediach społecznościowych,

  • prezentacja mieszkań,

  • przygotowywanie umów i innych dokumentów dotyczących wynajmu mieszkań,

  • ścisła współpraca z innymi specjalistami w firmie,

  • udział w spotkaniach wewnętrznych firmy i pomoc przy tworzeniu nowych procesów.

Kwalifikacje

Oczekujemy:

  • otwartości i czerpania radości z kontaktu z drugim człowiekiem,

  • gotowości na codziennie nowe wyzwania,

  • dużej samodzielności i umiejętności organizacji własnej pracy,

  • umiejętności bardzo dobrego porozumiewania się w języku angielskim,

  • wysokiej motywacji,

  • pozytywnego nastawienia i dużo uśmiechu.

Jeśli nie masz doświadczenia - nie martw się! Wszystkiego Cię nauczymy. :)

Jeśli czujesz, że ta rola do Ciebie pasuje, aplikuj, wysyłając nam swoje CV!

Dodatkowe informacje

A tak wygląda rekrutacja do zespołu Flatcare:

  1. Po zapoznaniu się z Twoim CV wyślemy Ci zadanie rekrutacyjne.
  2. Następnym krokiem jest krótka rozmowa telefoniczna.
  3. Pierwsze spotkanie w formie wideokonferencji lub w biurze pozwoli nam odpowiedzieć sobie na więcej pytań i wzajemnie bardziej się poznać.
  4. Ostatni etap to spotkanie w biurze z naszym CEO.

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych