Customer Care Coordinator

  • Pełny etat
  • Employment contract: Full time

Opis firmy

Firma Eurowag to najszybciej rozwijający się dostawca zintegrowanych usług w zakresie mobilności w Europie. Każdego dnia z kart firmy Eurowag korzysta ponad 300 000 pojazdów, które poruszają się po krajach Europy, Azji i Bliskiego Wschodu.

Jeżeli jesteś ambitny, pracowity i nie boisz nowych wyzwań- aplikuj o pracę w Eurowag!

Opis stanowiska

  • Komunikacja z klientami EUROWAG
  • Wspieranie wszystkich zadań związanych ze sprzedażą i obsługą klienta dla klientów lokalnych
  • Sprawdzanie wyciągów bankowych, ustalanie wpłat i faktur
  • Uzupełnianie i rejestracja umów, kontrola danych klientów
  • Utrzymanie aplikacji w Navision do rejestracji pojazdów w systemach poboru opłat drogowych
  • TMS (system zarządzania biletami) - JIRA - codzienne czynności

Kwalifikacje

  • Proaktywne i praktyczne podejście
  • Nastawienie na klienta i doświadczenie w obsłudze klienta
  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego i angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość języka rosyjskiego, białoruskiego lub ukraińskiego będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności Word, Excel)

Dodatkowe informacje

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Premię kwartalną uzależnioną od wyników
  • Konkursy z nagrodami
  • Dofinansowania szkoleń i kursów
  • Zielone biuro z regulowanymi biurkami
  • Pracę w stałych godzinach od poniedziałku do piątku
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej (50%) po okresie wdrożenia
  • Świetną lokalizację biura w centrum Warszawy przy Rondzie Daszyńskiego
  • Pakiet benefitów do 1000 EUR rocznie