Recepčná

  • Čiastočný úväzok
  • Employment contract: Part time

Popis spoločnosti

Spoločnosť EW Group, známa aj ako Eurowag, bola založená pred viac ako 27 rokmi a je jednou z najrýchlejšie rastúcich spoločností v oblasti integrovaných riešení mobility a platieb v Európe. Naše odhodlanie sa sústreďuje na navrhovanie riešení, ktoré zefektívňujú činnosť prepravných spoločností a snažia sa zjednodušiť ich každodennú prácu.

Ako súčasť skupiny Eurowag, ktorá zahŕňa dynamické portfólio inovatívnych spoločností vrátane Sygic, fireTMS, Inelo, WebEye, Princip, KomTeS a CVS, spoločne zohrávame kľúčovú úlohu pri vytváraní udržateľných finančných a technologických riešení. Každý subjekt prispieva k našej vízii demokratizácie odvetvia cestnej mobility so zameraním na pozitívny vplyv na naše odvetvie, spoločnosť a životné prostredie.

V skupine Eurowag Group podporujeme rôznorodé a inkluzívne prostredie. Radi by sme oslobili ženy, mužov a jednotlivcov s rôznym vzdelaním, aby sa pridali do nášho tímu.

Popis pracovnej ponuky

Čo ťa čaká:

Zabezpečenie materiálu a služieb pre bezproblémové fungovanie priestorov spoločnosti a administratívna podpora jednotlivých oddelení spoločnosti.

  • vykonáva administratívne práce (napr.: evidencia prijatej/odoslanej pošty, objednávanie kuriéra, evidencia zásielok, evidencia zmlúv)
  • vykonáva administratívu spojenú s preberaním a odovzdávaním firemných motorových vozidiel
  • administratívne podporuje finančné oddelenie
  • zabezpečuje materiál a služby potrebné pre fungovanie priestorov spoločnosti vrátane dohľadu nad kvalitou prevedených služieb
  • zabezpečuje starostlivosť o návštevy a s tým spojené aktivity (parkovanie, občerstvenie)
  • organizačne zabezpečuje pracovné cesty (ubytovanie, doprava)
  • spoluorganizuje firemné akcie a podujatia pre zamestnancov
  • zabezpečuje pravidelné či nepravidelné nákupy spojené s prevádzkou firemných priestorov (občerstvenie pre zamestnancov, kancelárskych potrieb a vybavenia kancelárii)

Kvalifikácia

Ako si ťa predstavujeme?

  • predchadzajuca skusenost na podobnej pozicii je vyhodou
  • požadujeme cca 2 hodiny denně na zastupoavnie
  • organizačné schopnosti

Plat: 6 EUR/hodina

Dodatočné informácie

PREČO SA K NÁM PRIDAŤ?

V spoločnosti Eurowag Group si ceníme well-being a profesionálny rast našich zamestnancov.

EW je rôznorodá a stále sa vyvíja; nových zamestnancov si vyberáme nielen podľa zručností, ale aj podľa toho, či môžu byť skutočnými kolegami vďaka spoločným hodnotám. Navyše budete mať možnosť ovplyvniť smerovanie našej spoločnosti prostredníctvom svojich nápadov.

  • Balík Benefitov
    • Flexibilný pracovný čas
  •  Odmeny a vzdelávanie
    • Odmeny za odporúčanie prostredníctvom nášho programu "Go Far“
    • prístup na webovú stránku Coursera.org, ktorá ponúka 5 000 kurzov na rozvoj vašich zručností
  • Podporujúce prostredie
    • prístup k produktom, ktoré naši zákazníci milujú
  • Moderné pracovisko
    • Sídlime v jednej z najkrajších kancelárií na Slovensku. Viac ako 95 % našich zamestnancov je hrdých na to, že môžu priviesť návštevníkov, ktorým sa u nás páči.
    • V kancelárii na vás čaká dobrá stolička a výškovo nastaviteľný stôl, ktoré spríjemnia váš pracovný deň.
    • Krásna terasa s grilom, na ktorej sa konajú rôzne teabuildingy.
    • Samozrejmosťou je bezplatná káva, čaj a raňajkové cereálie. Použiť môžete aj našu plne vybavenú kuchyňa.
    • Všetci si tykáme, nerobíme dress code a zvyčajne tu môžete stretnúť aj štvornohých priateľov, pretože naša kancelária je priateľská k domácim zvieratám.
  • Komunita & Well-Being
    • Philanthropy project
    • Užite si firemné podujatia: hackathony, all-hands meetingy, spoločné raňajky, vianočné večierky, letné teambuildingy a iné.
  • Diverzita & Inklúzia

Eurowag Group is committed to fostering a diverse and inclusive workplace where all employees, regardless of gender or cultural background, are valued and supported. Our inclusive recruitment practices ensure a level playing field, eliminating bias and opening doors for everyone.

Zásady ochrany osobných údajov