Senior Könyvelő

A több, mint 50 000 alkalmazottat foglalkoztató Eurofins elkötelezett saját “Testing for Life” víziója mellett, és az elmúlt 20 évben a világ egyik leggyorsabban növekvő vállalatává nőtte ki magát technológia- és szolgáltatás-innovációinak köszönhetően. Jelenleg globális piacvezetők vagyunk a környezetvédelem-, élelmiszer- és gyógyszeranalitika, a kozmetikumok tesztelése, valamint az agrártudományi CRO (Contract Research Organization) szolgáltatások terén. Emellett, vezető szerepet töltünk be a fejlett anyagtudományok, a genomika, a kriminalisztika, a fogyasztói termékek és a klinikai vizsgálatok területén nyújtott analitikai szolgáltatások területén is.

A Eurofins NSC Hungary Kft, - mely a cégcsoport 16 magyarországi cége részére végzi a könyvviteli és egyéb pénzügyi szolgáltatásokat - keres újpesti irodájának bővülő csapatába teljes munkaidőben, határozatlan idejű munkaszerződéssel Senior könyvelő kollégát.

Állás leírása

Milyen feladatok várnak az új kollégára?

  • A cégcsoport meghatározott magyar cégeinek teljeskörű könyvelése a junior könyvelők bevonásával, a főkönyvelő szakmai támogatása mellett
  • Adóbevallások, statisztikák, ad hoc kimutatások készítése
  • Cégcsoporton belüli tranzakciók könyvelésének egyeztetése
  • Részvétel havi zárások elkészítésében
  • Aktív részvétel a könyvvizsgálat előkészítésében, kapcsolattartás a könyvvizsgálóval

Képzettség

Az ideális jelentkezőnk jellemzői:

  • regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség
  • 3-5 év hasonló pozícióban szerzett szakmai tapasztalata van
  • Excel haladó szintű ismerete
  • Önállóság, Megbízhatóság és felelősségteljesmunkavégzés

Előnyt jelent jelöltünk számára:

  • Felsőfokú pénzügyi/gazdasági végzettség
  • Könyvelőirodai, vagy multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
  • IFRS ismeret
  • Angolul nyelvtudás

További információk

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Nemzetközi a környezet, stabil háttérrel rendelkeznk, mégis családias a légkör
  • A munka nem sablonos, a könyvelés számos területében tudsz még tovább fejlődni
  • Támogatjuk a továbbképzéseket, továbbtanulási szándékaid
  • Előrelépési lehetőség mind helyben, mind nemzetközi szinten
  • Rugalmas a munkaidő és Homeoffice lehetőséget kínálunk
  • Versenyképes fizetés mellé cafeteriát és egyéb juttatást biztosítunk
  • Mobiltelefont és laptopot biztosítunk a munkavégzéshez

Leendő vezetőd keresd meg a LinkedIn-en, és írj neki bátran, ha kérdésed van:

linkedin.com/in/ildikó-fekete-08199b36

Munkád részleteiről érdeklődj HR vezetőnknél:

Adatvédelmi irányelvek