Analytical Service Manager

  • Pełny etat

Opis firmy

Eurofins Scientific to międzynarodowa firma, która oferuje wszechstronną gamę badań analitycznych klientom różnych sektorów. Grupa Eurofins jest światowym liderem w badaniach żywności, środowiska, produktów farmaceutycznych, kosmetyków oraz testów agrochemicznych (CRO) . Jest także jedną z wiodących na świecie firm na rynkach genomiki, farmakologii, medycyny sądowej, CDMO, zaawansowanych nauk o materiałach oraz badań klinicznych. Ponadto Eurofins silnie rozwija dział diagnostyki klinicznej.

W 2018 r. Eurofins osiągneło przychód na poziomie 4,2 mld euro proforma, zatrudniając  około 45 000 pracowników w 800 laboratoriach w 47 krajach.

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

·      Współpraca z klientem, w zakresie przeglądu zlecenia, potwierdzania wymagań klienta, przekazywania raportów analitycznych z badań
·      Kontakt z Laboratoriami Partnerskimi Eurofins w sprawie wyników badań
·      Generowanie i zatwierdzanie raportów analitycznych
·      Uczestniczenie w rozpatrywaniu skarg
·      Obsługa klienta
·      Uczestniczenie w audytach wewnętrznych/zewnętrznych
·      Przestrzeganie zasad normy PN-EN ISO 17025:2005 oraz systemu zarządzania obowiązującego w Eurofins Polska i jego doskonalenie w zakresie swoich odpowiedzialności

Kwalifikacje

Oczekiwania:

·      Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane kierunki: chemia, mikrobiologia, technologia żywienia , towaroznawstwo)
·      Znajomość zasad normy PN-EN ISO 17025:2005
·      Mile widziane  doświadczenie w pracy w laboratorium akredytowanym
·      Komunikatywna znajomość języka angielskiego
·      Bardzo dobra znajomość pakietu  Microsoft Office
·      Dobrze rozwinięte umiejętności: planowania, zarządzania czasem i pracy w zespole
·      Doświadczenie w pracy z systemem LIMS (Laboratory Information Management Systems) mile widziane

Dodatkowe informacje

Oferujemy:

·  Pracę w międzynarodowym środowisku
·  Udział w rozwoju dynamicznie rozwijającej się firmy
·  Dużą niezależność w pracy
·  Otwartą komunikację
·  Przyjazną atmosferę pracy
·  Atrakcyjne wynagrodzenie
·  Możliwości rozwoju
·  Dofinansowanie do karty multisport
·  Dodatkową opiekę medyczną