Asystent w pracowni chemicznej

  • Pełny etat

Opis firmy

W Eurofins zmieniamy świat na lepsze badając to czym oddychamy, co pijemy, jemy i czego używamy na co dzień. Dzięki pracy w naszych laboratoriach dajemy Ci pewność, że produkty których używasz są zdrowe i bezpieczne dla Ciebie i Twojej rodziny.

Dzień za dniem zmieniamy świat na lepsze.

Grupa Eurofins to międzynarodowy lider badań laboratoryjnych z ponad 30-letnią historią.

Jakość naszych usług budowana jest już przez ponad 38 000 pracowników w ponad 400 laboratoriach w 44 krajach na całym świecie.

Opis stanowiska

  • Wykonywanie oznaczeń metodami klasycznymi i instrumentalnymi
  • Udział i nadzór w utrzymaniu systemu zarządzania obowiązującego w Eurofins Polska, zgodnego z normą PN-EN ISO 17025:2005, w tym sterowanie jakością badań, sprawdzanie metod, nadzór nad wyposażeniem
  • Realizacja zadań i projektów związanych z podnoszeniem bezpieczeństwa w obszarze jak i optymalizacją pracy przy wykonywaniu oznaczeń
  • Nadzór nad pracą członków zespołu

Kwalifikacje

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane kierunki: chemia lub pokrewne)
  • Doświadczenie: minimum  1 rok doświadczenia w pracy w laboratorium chemicznym
  • Doświadczenie w pracy laboratoryjnej z próbkami żywności i pasz
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w laboratorium akredytowanym

Dodatkowe informacje

  • Umowa o pracę - zatrudnienie na pełny etat
  • Umowa na czas nieokreślony
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Stabilne warunki zatrudnienia i przyjazną atmosferę