Próbkobiorca

  • Pełny etat

Opis firmy

W Eurofins zmieniamy świat na lepsze badając to czym oddychamy, co pijemy, jemy i czego używamy na co dzień. Dzięki pracy w naszych laboratoriach dajemy Ci pewność, że produkty których używasz są zdrowe i bezpieczne dla Ciebie i Twojej rodziny.

Dzień za dniem zmieniamy świat na lepsze.

Grupa Eurofins to międzynarodowy lider badań laboratoryjnych z ponad 30-letnią historią.

Jakość naszych usług budowana jest już przez ponad 38 000 pracowników w ponad 400 laboratoriach w 44 krajach na całym świecie.

Opis stanowiska

  • Pobór próbek żywności, wody i próbek środowiskowych zgodnie z normami, procedurami i instrukcjami
  • Odbieranie próbek od klientów
  • Skrupulatność przy wypełnianiu dokumentów poboru próbek
  • Dbanie o mienie służbowe
  • Współpraca z obszarami pracowni jak i Laboratoriami Partnerskimi Eurofins
  • Przestrzeganie zasad normy PN-EN ISO/IEC 17025:2005 oraz systemu zarządzania obowiązującego w Eurofins Polska i jego doskonalenie w zakresie swoich odpowiedzialności

Kwalifikacje

  • Wykształcenie średnie (mile widziane kierunki: technologia żywienia, towaroznawstwo)
  • Mile widziane 2-letnie doświadczenie w pracy
  • Znajomość pakietu Microsoft Office
  • Samodzielność w działaniu, inicjatywa i doskonała organizacja pracy, umiejętności pracy w zespole
  • Mile widziane doświadczenie w laboratorium akredytowanym
  • Dyspozycyjność
  • Prawo jazdy kategorii B

Dodatkowe informacje

  • Umowa o pracę - zatrudnienie na pełny etat
  • Umowa na czas nieokreślony
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Stabilne warunki zatrudnienia i przyjazną atmosferę