Laborant

  • 82-200 Malbork, Poland
  • Pełny etat

Opis firmy

Eurofins Scientific to międzynarodowa firma, która oferuje wszechstronną gamę badań analitycznych klientom różnych sektorów. Grupa Eurofins jest światowym liderem w badaniach żywności, środowiska, produktów farmaceutycznych, kosmetyków oraz testów agrochemicznych (CRO). Jest także jedną z wiodących na świecie firm na rynkach genomiki, farmakologii, medycyny sądowej, CDMO, zaawansowanych nauk o materiałach oraz badań klinicznych. Ponadto Eurofins silnie rozwija dział diagnostyki klinicznej.

W 2019 r. Eurofins osiągneło przychód na poziomie 4,56 billiona euro proforma, zatrudniając  około 45 000 pracowników w 800 laboratoriach w 47 krajach.

Opis stanowiska

  • Praca w laboratorium produkcyjnym
  • Wykonywanie analiz laboratoryjnych
  • Monitorowanie prawidłowego przebiegu procesu
  • Prowadzenie rejestracji wyników
  • Praca wielozadaniowa
  • Zapewnienie zgodności działań z obowiązującymi instrukcjami
  • Praca zmianowa

Kwalifikacje

  • Wykształcenie wyższe (lub w trakcie) o profilu: chemicznym, fizycznym, geologicznym, ochrona środowiska lub pokrewnym. Oferujemy ciekawy pakiet szkoleń oraz dofinansowanie do studiów kierunkowych
  • Zdolność szybkiego uczenia się i nabywania nowych umiejętności
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność rozwiązywania problemów

Mile widziane:

  • Doświadczenie zawodowe w pracy na produkcji lub w laboratorium
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Znajomość Systemu Zarządzania Jakością

Dodatkowe informacje

  • Stabilną pracę w rozwijającej się organizacji
  • Praca z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Atrakcyjne dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • Dofinansowanie wypoczynku