Laborant pracowni chemicznej

  • Pełny etat

Opis firmy

Eurofins Scientific jest światowym liderem w badaniach żywności, środowiska oraz testów produktów farmaceutycznych. Zatrudnia ponad 38 000 pracowników w 410 laboratoriach zlokalizowanych w 44 krajach. Jest także jedną z wiodących na świecie firm na rynkach agroscience, genomiki i usług laboratoryjnych. Ponadto Eurofins, zarówno w Europie jak i w USA, silnie rozwija dział diagnostyki klinicznej. Aby wspierać ciągły rozwój naszej sieci laboratoriów, szukamy najlepszych kandydatów do pracy w jednej z naszych jednostek.

Opis stanowiska

  • Wykonywanie oznaczeń metodami klasycznymi, np. metody wagowe, miareczkowe, spektrofotometryczne i/lub chromatograficznymi z wykorzystaniem HPLC RID, DAD oraz
    GC FID,
  • Walidowanie metod badawczych,
  • Udział w utrzymaniu systemu zarządzania obowiązującego w Eurofins Polska, zgodnego z normą PN-EN ISO/IEC 17025:2018-2, w tym sterowanie jakością badań, sprawdzanie metod, nadzór nad wyposażeniem,
  • Przygotowanie pracowni chemicznej  do akredytacji zgodnie z normą PN-EN ISO/IEC 17025:2018-2.

Kwalifikacje

Kwalifikacje:

  • Wykształcenie wyższe (preferowanie kierunki: chemia lub pokrewne)
  • Doświadczenie: atutem będzie minimum  1 rok doświadczenia w pracy w laboratorium chemicznym z wykorzystaniem metod chromatograficznych i klasycznych
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w laboratorium akredytowanym

Dodatkowe umiejętności:

  • Dobra znajomość obsługi komputera i oprogramowania Microsoft Office
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym
  • Umiejętność pracy w grupie, komunikatywność, samodyscyplina,
  • Dokładność, odpowiedzialność, zaangażowanie w pracę, dobra organizacja pracy

Dodatkowe informacje

  • Zatrudnienie na pełny etat,
  • Umowa na czas określony,
  • Praca zmianowa,
  • Dofinansowanie do opieki medycznej,
  • Dofinansowanie do karty Multisport,
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Stabilne warunki zatrudnienia i przyjazną atmosferę.