UŽSAKYMŲ SURINKĖJAS (-A) - PAKUOTOJAS (-A) (elektroninėje parduotuvėje)

  • Sutartis

Bendrovės aprašymas

ERMITAŽAS - vienas didžiausių apdailos, sodo, statybinių medžiagų ir namų apyvokos prekių tinklų Lietuvoje.

Informuojame, kad Jūsų pateiktus asmens duomenis tvarkysime personalo atrankos tikslais, remdamiesi Jūsų sutikimu, išreikštu pateikiant šiuos duomenis, kaip numatyta privatumo politikoje.

Darbo aprašymas

  • El. parduotuvės klientų užsakymų surinkimas iš Ermitažo parduotuvės lentynų;
  • Užsakymų ruošimas siuntimui (pakavimas);
  • Bendradarbiavimas su komanda ieškant ir randant nestandartinius sprendimus iškilusiams iššūkiams.

Reikalavimai

  • Gali dirbti 40 val. per savaitę (pilnu etatu), po 11 darbo valandų TIK dieninėse pamainose (8:00-20:00) slenkančiu darbo grafiku, kur 3 dienos darbo, o 3 dienos – laisvos;
  • Mėgsti dirbti greitai kintančioje aplinkoje, greitai orientuojiesi, pozityviai priimi iššūkius;
  • Esi komandos žmogus, kolegos tave vertina už pagalbą ir atsakomybę;
  • Asmeninę sėkmę matuoji pasiektais rezultatais, nori būti už juos vertinamas;
  • Turi panašios darbo patirties, o tai vertinsime kaip privalumą;
  • Vairuoji krautuvą ir turi tai patvirtinantį pažymėjimą? Štai tai dar vienas privalumas!

Papildoma informacija

Mes Tau siūlome:

  • Darbo aplinką, kurioje vertinamas susivokimas, atsakomybė ir pasitikėjimas;
  • Priedus, kurie priklauso nuo darbo rezultatų;
  • Nuolaidas Grupės įmonių paslaugoms (pavyzdžiui, „AČIŪ“ kortelėje kaupsi 5%).

Atlyginimas:

1160-1678 €/mėn. neatskaičius mokesčių