Vyresnysis inžinierius (-ė)

  • Visa darbo diena
  • Skelbimas galioja/Job Ad is valid: 2024-04-27
  • Darbo sritis/Job family: Elektrotechnika

UAB „Tetas“ pagrindinė veikla susijusi su gamybos ir pramonės paskirties statinių projektavimu, transformatorinių pastočių ir skirstymo punktų, elektros perdavimo linijų statyba, rekonstrukcija, remontu ir techninė priežiūra; elektros tinklo relinės apsaugos ir automatikos, specialiųjų elektros įrenginių, elektros instaliacijos eksploatavimu, įrengimų bandymu ir diagnostika; apsauginių priemonių bandymu.

Esame lygias galimybes puoselėjanti bendrovė, atvira visiems (-oms) kandidatams (-ėms) ir nediskriminuojanti jų lyties, rasės, religijos, seksualinės orientacijos, amžiaus, negalios ar kitų su darbo vykdymu tiesiogiai nesusijusių požymių. Mums svarbiausi naujų komandos narių gebėjimai ir stipri motyvacija būti „Tetas“ komandos dalimi.

www.tetas.lt

Darbo aprašymas

  • planuoti, organizuoti ir užtikrinti rekonstruojamų Litgrid ir ESO nuo 0,4 - 400 kV transformatorinių pastočių ir linijų darbų eigą;
  • naujai statomų, rekonstruojamų ar kapitališkai remontuojamų transformatorių pastočių ir skirstyklų darbų vadovo pareigų vykdymas;
  • užtikrinti brigados instruktavimą darbo vietoje, vadovaujantis teisės aktais;
  • užtikrinti brigados apsaugos priemonių kontrolę;
  • stebėti brigados kvalifikacijos kėlimo poreikį ir laiku informuoti vadovą;
  • administruoti darbo laiko apskaitos dokumentus Bendrovėje nustatyta tvarka ir terminais;

Reikalavimai

  • ne žemesnis kaip aukštesnysis išsilavinimas (būtinas – elektrotechninis, elektros energetikos srities);
  • ypatingo statinio kvalifikacijos atestatas (privalumas);
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas (reikalingas važinėjant po objektus);
  • darbų saugos instrukcijų žinojimas;
  • anglų kalbos žinios (privalumas);
  • puikūs darbo įgūdžiai dirbant kompiuteriu (Microsoft Office paketas);
  • puikūs komunikacijos, bendravimo, derybų įgūdžiai.

Papildoma informacija

Mes siūlome:

  • draudimą nuo nelaimingų atsitikimų (24/7);
  • unikalius, iššūkių nestokojančius strateginės reikšmės projektus;
  • darbą vienoje didžiausių energetikos įmonių grupių – EPSO-G;
  • įdomų, dinamišką ir atsakingą darbą;
  • profesinį tobulėjimą – turėsi galimybę dalyvauti mokymuose;
  • Bendrovės organizuojamus renginius ir kitas įtraukiančias iniciatyvas.

Informacija apie mėnesinį atlygį:

  • atlygis nuo 2450–3300 EUR neatskaičius mokesčių. Taip pat numatoma kintama atlygio dalis ir/ar priedai, atsižvelgiant į darbo rezultatus bei nustatytus rodiklius, kurie yra nustatomi darbo sutartyje ir/ar kitame darbdavio vidaus dokumente. Konkretus mėnesinis atlygis sutariamas su kandidatu, atsižvelgiant į jo turimą patirtį, kompetenciją bei atitikimą kitiems pareigybės reikalavimams.
  • darbo laikas – visa darbo diena;
  • darbo sutarties forma – neterminuota, pilnas etatas;
  • kandidatas gali būti iš Alytaus, Kauno (centrinis biuras).

Konfidencialumą garantuojame. Informuosime kandidatus, patekusius į kitą atrankos etapą.

Privatumo politikaŽymeti