Vadybininkas (-ė) viešiesiems pirkimams

  • Visa darbo diena
  • Skelbimas galioja/Job Ad is valid: 2024-01-26
  • Darbo sritis/Job family: Pirkimai

Esame „Amber Grid“, Lietuvos dujų perdavimo sistemos operatorius. Mes plėtojame ir inovuojame strateginę šalies infrastruktūrą, kuri yra neatsiejama Baltijos ir Europos dujų rinkos dalis. Mūsų darbuotojai – ypač svarbūs, todėl ieškome profesionalų, prisidėsiančių prie Lietuvos energetikos kūrimo. „Amber Grid“ veikia Vilniuje, Širvintų raj. ir Panevėžyje. Mūsų komandoje dirba daugiau kaip 300 darbuotojų.

Darbo aprašymas

  • rengti prekių, paslaugų, darbų pirkimo dokumentus (techninė specifikacija, kvalifikaciniai reikalavimai, kainos pagrindimas);
  • vykdyti potencialių tiekėjų paiešką (rinkos apklausa, komerciniai pasiūlymai);
  • vykdyti naujų ir alternatyvių medžiagų, produktų paiešką, naujų tiekėjų paiešką;
  • koordinuoti pirkimų eigos procesus;
  • koordinuoti techninių padalinių pirkimų planų efektyvų vykdymą;
  • kontroliuoti sutarčių vykdymą Turto valdymo IS;
  • analizuoti su pirkimais ir sutarčių sudarymu susijusią informaciją bei siūlyti racionalesnius sprendimus.

Reikalavimai

  • turite aukštąjį išsilavinimą;
  • sukaupėte 1 metų sėkmingo darbo patirtį pirkimų srityje (privalumas);
  • išmanote pirkimus reglamentuojančius teisės aktus ir gebate juos taikyti praktikoje bei išmanote pirkimo dokumentų rengimo taisykles;
  • turite gerus darbo įgūdžius su MS Office pagrindinėmis programomis (Word, Excel, Outlook, PowerPoint, kt.);
  • turite gerus įgūdžius greitai įsisavinti kuruojamai sričiai reikalingas tikslines turto valdymo bei dokumentų valdymo sistemas;
  • pasižymite gerais įgūdžiais reprezentuoti bei atstovauti įmonės interesus;
  • turite gerus derybinius įgūdžius;
  • turite gerus lietuvių bei anglų kalbų įgūdžius;
  • pasižymite analitiniu mąstymu, gebėjimu sisteminti ir apibendrinti informaciją;
  • esate imlus naujovėms, orientuotas į rezultatą bei klientą, iniciatyvus.

  • kviečiame dirbti Lietuvai, stabilioje valstybės kapitalo įmonėje;
  • dirbti iniciatyvioje ir bendradarbiaujančioje komandoje;
  • prisidėti prie strateginių energetikos projektų įgyvendinimo;
  • dalyvauti žaliosios energetikos kūrimo procese;
  • siūlome dinamišką darbą ir galimybę prisidėti prie visos įmonės veiklos gerinimo;
  • veiklą vieni kitus palaikančioje ir pažangos kultūrą puoselėjančioje organizacijoje;
  • mokymus profesiniam ir asmeniniam augimui;
  • subalansuotą galimybę derinti darbą nuotoliniu būdu ir iš biuro;
  • sveikatos draudimą;
  • papildomas kasmetines atostogas;
  • kolektyvinėje sutartyje numatytas išmokas darbuotojams.

Darbo užmokestis: mėnesinis atlygis 1950-2300 EUR. (neatskaičius mokesčių) ir finansinis skatinimas (papildomas atlygis, atsižvelgiant į bendrovės ir individualius veiklos rezultatus). Konkretus mėnesinis atlygis sutariamas su kandidatu, atsižvelgiant į jo patirtį, kompetenciją ir gebėjimą savarankiškai pasiekti rezultatus.

Privatumo politikaŽymeti