Vyr. informacinių sistemų inžinierius (-ė)

  • Visa darbo diena
  • Skelbimas galioja/Job Ad is valid: 2023-10-31
  • Darbo sritis/Job family: Informacinė sauga ir prevencija

Esame „Amber Grid“, Lietuvos dujų perdavimo sistemos operatorius. Mes plėtojame ir inovuojame strateginę šalies infrastruktūrą, kuri yra neatsiejama Baltijos ir Europos dujų rinkos dalis. Mūsų darbuotojai – ypač svarbūs, todėl ieškome profesionalų, prisidėsiančių prie Lietuvos energetikos kūrimo. „Amber Grid“ veikia Vilniuje, Širvintų raj. ir Panevėžyje. Mūsų komandoje dirba daugiau kaip 300 darbuotojų.

Darbo aprašymas

  • Teikti informacinių technologijų priežiūros ir vystymo poreikio sprendimus;
  • planuoti, koordinuoti ir dalyvauti informacinių technologijų pirkimuose, taip pat rengti technines specifikacijas ir vertinti tiekėjų pasiūlymus;
  • atlikti analizę ir teikti vertinimus bei siūlymus susijusius su informacinėmis technologijomis, jų saugumu, valdymu ir naujovėmis, taip pat koordinuoti priimtų sprendimų įgyvendinimą;
  • tvarkyti ir pildyti dokumentaciją, susijusią su prižiūrimomis informacinėmis sistemomis;
  • užtikrinti efektyvų informacinių sistemų monitoringą ir aktyviai šalinti gedimus, siekiant išvengti sutrikimų jų veikime;

Reikalavimai

  • turite ne mažesnę nei 4 metų patirtį IT srityje;
  • sukaupėte darbo patirties IT srityje, ypač susijusioje su programinės įrangos gyvavimo ciklu, projektų valdymu, duomenų bazių valdymu ar tinklų administravimu;
  • turite patirties operacinių sistemų administravime: būtina turėti žinių apie operacines sistemas, įskaitant jų diegimą, konfigūravimą, atnaujinimus, valdymą ir saugumą;
  • turite patirties duomenų bazių administravime: būtina turėti žinių apie duomenų bazes, įskaitant jų diegimą, konfigūravimą, procedūras, atnaujinimus, valdymą ir saugumą;
  • pasižymite gerais problemų sprendimų įgūdžiais: reikalinga patirtis greitai ir efektyviai spręsti problemas ir rasti naujus sprendimus;
  • turite automatizavimo patirties: žinios apie automatizavimo įrankius ir procesus, kad galėtumėte supaprastinti administravimą ir padidinti efektyvumą;
  • turite gerus lietuvių bei anglų kalbų įgūdžius;

  • kviečiame dirbti Lietuvai, stabilioje valstybės kapitalo įmonėje;
  • dirbti iniciatyvioje ir bendradarbiaujančioje komandoje;
  • prisidėti prie strateginių energetikos projektų įgyvendinimo;
  • dalyvauti žaliosios energetikos kūrimo procese;
  • siūlome dinamišką darbą ir galimybę prisidėti prie visos įmonės veiklos gerinimo;
  • veiklą vieni kitus palaikančioje ir pažangos kultūrą puoselėjančioje organizacijoje;
  • mokymus profesiniam ir asmeniniam augimui;
  • subalansuotą galimybę derinti darbą nuotoliniu būdu ir iš biuro;
  • sveikatos draudimą;
  • papildomas kasmetines atostogas;
  • kolektyvinėje sutartyje numatytas išmokas darbuotojams;

Darbo užmokestis:

Mėnesinis atlygis 3600 – 4800 EUR (neatskaičius mokesčių) ir finansinis skatinimas (papildomas atlygis, atsižvelgiant į bendrovės ir individualius veiklos rezultatus). Konkretus darbo užmokestis sutariamas su kandidatu, atsižvelgiant į jo patirtį, kompetenciją ir gebėjimą savarankiškai pasiekti rezultatus.

Privatumo politikaŽymeti