Elektrikas (-ė) Panevėžyje - Oro linijų eksploatavimo skyriuje

  • Visa darbo diena
  • Skelbimas galioja/Job Ad is valid: 2023-10-31
  • Darbo sritis/Job family: Energetika

UAB „Tetas“ pagrindinė veikla susijusi su gamybos ir pramonės paskirties statinių projektavimu, transformatorinių pastočių ir skirstymo punktų, elektros perdavimo linijų statyba, rekonstrukcija, remontu ir techninė priežiūra; elektros tinklo relinės apsaugos ir automatikos, specialiųjų elektros įrenginių, elektros instaliacijos eksploatavimu, įrengimų bandymu ir diagnostika; apsauginių priemonių bandymu.

Esame lygias galimybes puoselėjanti bendrovė, atvira visiems (-oms) kandidatams (-ėms) ir nediskriminuojanti jų lyties, rasės, religijos, seksualinės orientacijos, amžiaus, negalios ar kitų su darbo vykdymu tiesiogiai nesusijusių požymių. Mums svarbiausi naujų komandos narių gebėjimai ir stipri motyvacija būti „Tetas“ komandos dalimi.

www.tetas.lt

Darbo aprašymas

  • elektromontuotojo darbas 110–300 kV oro linijų techninės priežiūros darbai, atramų keitimo darbai, defektų/avarinių sutrikimų šalinimas;
  • darbas veikiančiuose elektros įrenginiuose;
  • darbas lauko sąlygomis (brigadoje 2-4 kolegos).

Reikalavimai

  • būtinas vairuotojo pažymėjimas (B, C, CE, traktorininko kat., kitos spec. mechanizmų teisės) ir darbo patirtis su nurodytomis transporto priemonėmis;
  • privalumais laikysime: profesinį elektrotechninį išsilavinimą, suvirintojo (elektra) pažymėjimą;
  • kandidatas gali būti paskutinio kurso studentas (-ė)) – neturinčius darbo patirties – esame pasirengę išmokyti!

Papildoma informacija

Kandidatui siūlome:

  • draudimą nuo nelaimingų atsitikimų (24/7);
  • profesinį tobulėjimą – turėsi galimybę dalyvauti vidiniuose ir išoriniuose mokymuose;
  • naujų kompetencijų dirbant su  tikrais savo srities ekspertais;
  • įgyvendinti unikalius, iššūkių nestokojančius strateginės reikšmės projektus, dirbant vienoje didžiausių energetikos įmonių grupių – EPSO-G;
  • įdomų, dinamišką ir atsakingą darbą;
  • Bendrovės renginius ir kitas įtraukiančias iniciatyvas!

Informacija apie atlygį:

  • atlygis 2000–2400 EUR (prieš mokesčius). Konkretus mėnesinis atlygis sutariamas su kandidatu, atsižvelgiant į jo turimą patirtį, kompetenciją bei atitikimą kitiems pareigybės reikalavimams.
  • darbo laikas – visa darbo diena, pilnas etatas.
  • darbo sutarties forma – neterminuota.
  • darbo vieta – Panevėžio, Klaipėdos regionai.
  • komandiruotės – pagal poreikį.
  • darbiname – nedelsiant.
Privatumo politikaŽymeti