Automatikos techniko (-ės) (dujų kompresorių stoties technologiniai įrenginiai) (apmokysime)

  • Visa darbo diena
  • Skelbimas galioja/Job Ad is valid: 2023-08-02
  • Darbo sritis/Job family: Dujų skirstymo vystymas

Esame „Amber Grid“, Lietuvos dujų perdavimo sistemos operatorius, priklausantis energijos perdavimo ir mainų įmonių grupei „EPSO-G". Mes plėtojame ir inovuojame strateginę šalies infrastruktūrą, kuri yra neatsiejama Baltijos ir Europos dujų rinkos dalis.
Judame didelių pokyčių keliu ir šiemet su nauja strategija prasidėjo naujas mūsų veiklos etapas. Juo sieksime transformuoti dujų perdavimo infrastruktūrą pritaikant ją atsinaujinantiems energijos ištekliams - žaliajam vandeniliui ir biometanui bei įgyvendinti klimato kaitos mažinimo tikslus.
Mūsų darbuotojai – ypač svarbūs, todėl ieškome profesionalų, prisidėsiančių prie Lietuvos energetikos kūrimo. „Amber Grid“ veikia Vilniuje, Širvintų raj. ir Panevėžyje. Mūsų komandoje dirba daugiau kaip 300 darbuotojų.

Darbo aprašymas

  • atlikti dujų kompresorių stoties paskirstymo valdymo ir kompresorinių agregatų valdymo sistemos techninę priežiūra ir gedimų šalinimą
  • atlikti pagalbinių procesų automatikos sistemų eksploatavimo ir remonto darbus
  • atlikti matavimo priemonių techninę priežiūrą ir gedimų šalinimą
  • dalyvauti įgyvendinant inžinerinius projektus
  • prisidėti prie procesų kūrimo ir tobulinimo

Reikalavimai

  • turite elektros inžinerijos, automatikos, elektronikos inžinerijos išsilavinimą
  • turite gerus darbo įgūdžius MS Office pagrindinėmis programomis bei braižymo programomis
  • turite B kategorijos vairuotojo pažymėjimą
  • jums artimas bendradarbiavimas ir gebate dirbti komandoje

Privalumai

  • sukaupėte patirties energetikos, inžinerijos sektoriuose ir/arba atliekant darbus gamtinių dujų, suskystintų naftos dujų ir biodujų aplinkoje
  • sukaupėte patirties su automatikos, telekomunikacijų sistemų eksploatavimu ir (ar) kontrolės matavimo priemonių priežiūra
  • turite apsaugos nuo elektros pažymėjimą – (VK – vidurinės kvalifikacijos)
  • turite izoliacijos, įžeminimo ir įnulinimo varžų matuotojo atestacijos pažymėjimą

  • kviečiame dirbti Lietuvai, stabilioje valstybės kapitalo įmonėje
  • dirbti iniciatyvioje ir bendradarbiaujančioje komandoje
  • prisidėti prie strateginių energetikos projektų įgyvendinimo
  • dalyvauti žaliosios energetikos kūrimo procese
  • siūlome dinamišką darbą ir galimybę prisidėti prie visos įmonės veiklos gerinimo
  • veiklą vieni kitus palaikančioje ir pažangos kultūrą puoselėjančioje organizacijoje
  • mokymus profesiniam ir asmeniniam augimui
  • sveikatos draudimą
  • papildomas kasmetines atostogas
  • kolektyvinėje sutartyje numatytas išmokas darbuotojams
  • iš Vilniaus iki/iš darbo vietos Jauniūnų dujų kompresorių stotyje vežama įmonės transportu.

Darbo užmokestis: mėnesinis atlygis  1900-2000 EUR. (neatskaičius mokesčių) ir finansinis skatinimas (papildomas atlygis, atsižvelgiant į bendrovės ir individualius veiklos rezultatus). Konkretus mėnesinis atlygis sutariamas su kandidatu, atsižvelgiant į jo patirtį, kompetenciją ir gebėjimą savarankiškai pasiekti rezultatus.

Susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Dėkojame, kad domitės darbo galimybėmis!

Privatumo politikaŽymeti